2737
2739
عنوان

دکتر زنان خوب در شهریار یا اندیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 26333 بازدید | 37 پست
سپاسگزارم عزیزم. من پیش خانم دکتر اسکویی لر رفتم.ایشون بسیار دکتر آرام و خوبی هستن ولی مراجعینش با ...

این خیلی آزار دهندس . تو بیمارستانای دولتی گاها این کارو میکنن . آدم حس میکنه هیچ وقت اختصاصی ای واسه بیمار در نظر نمیگیرن . من از دکتر حکیمی راضی ام . وقت میزارن واسه هر مریض . از خودشونم شنیدم که گفتن من بیشتر از یه تعدادی در روز مریض نمیبینم که مجبور نشم تند تند ویزیت کنم حقشون ضایع شه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این خیلی آزار دهندس . تو بیمارستانای دولتی گاها این کارو میکنن . آدم حس میکنه هیچ وقت اختصاصی ای واس ...

تو شهریار من سه تا دکتر رفتم . دکتر هایده اسکویی لر ....دکتر مهرنوش مهدی نیا ....دکتر لادن پژوهنده ....هر سه متخصص و در مطب شخصی فعالیت دارن ولی متاسفانه هر سه مراجعین رو با شرایط پذیرش چند نفری با حضور همکار و یا همکاران ماما انجام میدن .

تو شهریار من سه تا دکتر رفتم . دکتر هایده اسکویی لر ....دکتر مهرنوش مهدی نیا ....دکتر لادن پژوهنده . ...

مهر افسون عزیزم متاشفانه یه سری چیزا تو جامعه جا افتاده و کسی براش اعتراض نمیکنه و فک میکنیم عادیه ‌ من مطب دکتر خیاط زاده میرفتم . یک بار از ساعت ۱۱ تا ۳ تو نوبت بودم . حالا من باردار نبودم ولی کلی از کار و زندگیم افتادم . این به خاطر بی نظمی و پذیرفتن مریض بیش ا حدشونه .. که نمیتونن به موقع برسن . بعد مردم فکر میکنن هرچی بیشتر صف وایستن پس بهتره ‌ . رفتم مطب دکتر حکیمی منشی یه جوری نوبت میده که شما  چند دقیقه بیشتر معطل نشید و سریع برید تو ‌ . انقدر نظم و دیسیپلین مطب دکتر حکیمی به دل من نشسته که خدا میدونه . 

2731
مهر افسون عزیزم متاشفانه یه سری چیزا تو جامعه جا افتاده و کسی براش اعتراض نمیکنه و فک میکنیم عادیه ‌ ...

عزیزم .ممنون از پیشنهاد خوبتون .مطب خانم دکتر حکیمی رفتم . مطب جدیدشون در فاز ۱ ... راضی بودم هم از نوبت دهی و هم وقتی که خانم دکتر در مطب برام گذاشتن .بخاطر مطب جدیدشون تا آخر این ماه امتیاز تخفیف ویزیت رو هم گذاشته بودن و گفتن به دوستانتون هم اطلاع رسانی کنید....

مهر افسون عزیزم متاشفانه یه سری چیزا تو جامعه جا افتاده و کسی براش اعتراض نمیکنه و فک میکنیم عادیه ‌ ...

عزیزم من بعد چند بار مراجعه به مطب دکتر حکیمی متاسفانه خیلی از ایشون راضی نیستم ودکتر قبلی که خودم مراجعه داشتم با وجود اینکه سرشون شلوغ بود و ماما داشتن ولی من خیلی بیشتر از ایشون خیر دیدم و ایشون رو فردی مجرب و با سواد و دلسوز و فهیم دونستم... البته بعد از مراجعه و مقایسه ‌..

ممنون عزیزم.متخصص زنان و زایمان ونازایی هستن؟آدرسشون کجا هست؟ من خودم با توجه به عدم شناخت پیش دکتر ...

عزیزم اگر توی شهریار دکتر خوب میخوای خانم دکتر سجادی پور واقعا عالی هستن، من مطمئنم از ایشون

خانم دکتر سجادی پور واقعا عالی هستن، غیر از اینکه متخصص هستن، اخلاق شون هم خیلی خوبه.. بعضی دکترا رو واقعا نمیشه باهاشون راحت بود چون اصلا اخلاقشون خوب نیست، برای من خیلی مهمه این قضیه و اینکه با صبر و حوصله باشن.

شمارشونو میذارم اگه خواستین 09015199844

2740
سلام کدوم دکتر رفتید من اندیشه هستم برای تنبلی تخمدان و بارداری میخوام برم کدومو پیشنهاد میدید

من دیگه شهریار و اندیشه جایی نرفتم .دکتر حکیمی که آزمایش همسر منورو اصلا نتونست آنالیز کنه . و اشتباه میکرد وبرای جامعه پزشکی این خیلی بد و اگه من سواد نداشتم و پیگیر نبودم باید راه کاملا خطایی طی میکردیم.و چیزی که از دست می رفت زمان و سلامتی بود .من دیگه تصمیم گرفتم رفتم بیمارستان صارم .چون فکر کردم بهتر هست که جای دقیق تر و مرتب تری برم.خانم دکتر اسکویی لر نسبتا خوب بود ولی من از جریان حضور چند مراجع با هم رضایت نداشتم .حالا اگر مشکلتون چیز خیلی مهمی نیست میتونید همین شهریار و اطراف مراجعه به یه دکتر خوب داشته باشین ولی اگه واقعا درمان مناسب میخواین حتما پیگیر دکتر خوب حتی اگر دورتر بود باشید.

ممنون عزیزم.متخصص زنان و زایمان ونازایی هستن؟آدرسشون کجا هست؟ من خودم با توجه به عدم شناخت پیش دکتر ...

من پیش مهدی نیا میرم عزیزم . دکتر خوبی هستن؟ تازه رفتم پیششون

2706