2733
2734
عنوان

وای که دیشب چی دیدیم با شوهرم دهنمون باز مونده توروخدت عبرت بگیرید😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2726 بازدید | 85 پست
دیشب با همسرم پسرم رو خاستیم ببریم پارک و من موهامو کوتاه کنم  اول گفتم بریم من نوبت بگیرم&nbs ...

خوب کاری کرده ول نکرد بوق زده دلم خنک شد

اندر دل من درون و بیرون همه او است   اندر تن من جان و رگ و خون همه اوست   اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد   بی‌چون باشد و جود من چون همه اوست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جالبه که خانومو میبرین زیر سوال  

ایا رفتن خانوم کار اقارو توجیح میکنه؟

من نمیفهمم یه مرد واقعا نمیتونه چن ماه تحمل کنه؟

خب یکی دوبارم میرفت شهر خانومش

یه هفته پیشش میموند

شما که نمیدونید شرایط خانوم چجوری بود

شاید واقعا لازم بود یکیو داشته باشه

اونم وقتی دوهفته تمام شوهرش نیست بعد یه هفته

خاک تو سر شوهرش که چن ماه طاقت نیاورد

دیشب با همسرم پسرم رو خاستیم ببریم پارک و من موهامو کوتاه کنم  اول گفتم بریم من نوبت بگیرم&nbs ...

احیانا فامیلشون نبوده؟............اگر غریبه بود یامثلا صیغه که جلو همسرت سرخ میشد به جا دست تکون دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
2728

اولا اینکه خانومش رفته دلیل نمیشه اگه عاشق زنش بود بیشتر دلتنگ زنش میشد و اون یکهفته استراحتا رو میرفت پیشه زنش دوما خانومش نه اینکه بترسه که یه وقت شوهرش خیانت نکنه ولی کلا خوب نیس آدم نه ماه بره خونه کسی

اوه قشنگ زیر سرداشته طرفو؟ بعدم این بر من یه اصل هست کسی ک خیلی از ایمانو اصلاتش تعریف میگنه وبش میباله به هیچ عنوان ادم قابل اعتمادی نیست ....بهرحال زتشم چه بود چه نبود این کارشو میکرد 

همینخ که هست  ....اگه زیادی حرف بزنی ازفرداهمینم دیگه نیست  

وااای ....یعنی شمارو دید جا نخورد ؟ خجالت نکشید؟ ....مطمئن هستین اون خانوم دوستش بوده و فامیلی اشنایی نبوده مثلا محرمش باشه

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2740
مطمئن باش اگه قرار باشه کاری بکنه حتی اگه باهاشم سر کار بری باز میکنن کارشونو منظورم مردای بود که... ...

ما بخاطر کار شوهرم مجبور شدیم بیایم توی روستا زندگی کنیم و کار شوهرم جوریه ک میرن بازدید روستاهای اطراف .ی چیزایی میاد برام تعریف میکنه ک از تعجب دهنم باز میمونه .

به زنه فحش دادی😑😐یعنی اگه زنه نمیذاشت بره این اقا اینکارو نمیکرد ؟! 

یعنی چی چرا سر زندگیت نبودی اگه زندگی ای که بخواد بخاطر ۹ ماه دوری اونم بالاجبار اینطوری گند زده بشه توش ؛ میخوام صدسال سیاه نباشه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

چرا خیانت زیاد شده🤨

سلام نی نی، حال عجیبی دارم  یه حال خیلی خوب، یه حستازه   انگاری روبه‌روی مناز امروز  در یه دنیایخیالی بازه  دنیایی که با اون به همرسیدیم  بدون تــــویه لحظه اون‌جا نیستم   تو اومدی پا تو دلم گذاشتی  ،من دیگ تنها نیستم...
ما بخاطر کار شوهرم مجبور شدیم بیایم توی روستا زندگی کنیم و کار شوهرم جوریه ک میرن بازدید روستاهای اط ...

تعریف کن دهن ماهم باز بمونه 😲😲

من مسیر کوچه علی چپ را خوب بلد شده ام : نه بحث میکنم ؛ نه منت میکشم ؛ نه تسلیم میشوم ؛ سرم را پایین می اندازم و کار خودم را میکنم !  اگر ببینم جایی به شخصیت و ارزشم توهین می شود بدون هیچ  حرف و کنایه ای کنار میکشم . دیگر حتی به رفتارهای دیگران ذره ای اعتنا نمیکنم دلیلی ندارد برای اشتباهات و خطاهای آنها آرامش من خراب شود .. به درک که چه فکری راجع به من می کنند فکر آنها مرا خوشبخت نمیکند من برای چیزهایی که به من مربوط نیست وقتم را هدر نمی دهم . "زمان" و " افکار "من با ارزش ترین داشته های من در زندگیست به هیچ قیمتی از آنها نخواهم گذشت .. من نیامده ام بحث کنم ؛ حرص بخورم .. من به این جهان آمده ام که شاد و قدرتمند باشم ؛ من نیامده ام" غصه ی بی لیاقتی دیگران را بخورم ..."
احیانا فامیلشون نبوده؟............اگر غریبه بود یامثلا صیغه که جلو همسرت سرخ میشد به جا دست تکون داد ...

منم داشتم به همین فکر میکردم . یه بار دوست شوهرمو که مجرده  با یه دختر خوشگل همسن خودمون بیرون دیدیم اومد جلو سلام و علیک کرد بعد اون دختر رو خاله ی خودش معرفی کرد . پدر بزرگش یه زن دیگه هم داشت که این دختر از اون بود

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2706