2733
2739
عنوان

بچه های مذهبی لطفا بیایین.جشن هالووین دعوت شدیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 99 پست
مگه ميخواد بره لخت شه برقصه ؟  منم حجاب دارم و روسري سر مبكنم اما شيكم به روزم رنگي شاد ميپوشم ...

از نظر اسلام جايي كه زمينه گناهه حرامه رفتن 

رقص و .. هم ديدنش گناهه 

نميشه هرجا دلمون خواست ديني رفتار كنيم هرجا خواستيم نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از نظر اسلام جايي كه زمينه گناهه حرامه رفتن  رقص و .. هم ديدنش گناهه  نميشه هرجا دلمون خ ...

والا چي بگم هر كس عقائد خودشو داره و خدارو با دل خودمون ميپرستيم من كه شخصا فقط قرانو قبول دارم و انسانيت و پاكدامنيو و نجابتو به نظرم اينا بايد رعايت باشه خودمو درگير جزيياتي كه ساختن كه مردم را گمراه كنن به اسم دين كاري ندارم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
والا من اصلا دینو سخت نمیگیرم 😂 شما قرانو قبول داری ؟  دوستان مذهبی بیاید بگید تو کدوم ایه ا ...

چي بگم والا ديدگاها متفاوته من نظرم اين نيست كه هر كار ميخواد بكنيم و بگيم مذهبي هستيم 

ميگم با حاشيه ها خودمون را از أصل جا نندازيم 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

فکر کن جشن تولده فقط اسمش عوض شده دیگه به خاطر اسمش که حرام نمیشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740

عزیزم اگر می دونی گناهه نرو به خاطر رودربایستی تغییر مسیر ندید که تا آخر باید باید بری..ِیا معتقدی یا نه اگر هستی توجیهی برای رفتن وجود نداره میشه حتی تو دوستی ها مرزها رو مشخص کرد