2752
2734
عنوان

همه بیاین...یکبار برای همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 25 پست
منم هستم این بی احترامیه بخدا  اگرم نتشون ضعیفه ی وقت دیگ تاپیک بزنن و خلاق

بابا همش دروغه پس همون پست اول بزارن نتشون‌نره بچشون پانشه مادرشوهرش یهو نیاد،همش دروغ میگن

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هستم این بی احترامیه بخدا  اگرم نتشون ضعیفه ی وقت دیگ تاپیک بزنن و خلاق

اصلا اول متن تاپیکو تایپ کنن بعد کپی کنن بزارن اینجا.. 

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره
2731
بابا همش دروغه پس همون پست اول بزارن نتشون‌نره بچشون پانشه مادرشوهرش یهو نیاد،همش دروغ میگن

منم خیلی عصبی میشم

درسته اوقات فراغتمون اینجاییم

دلیل نمیشه بخوایم بی هدف کوکو راه بندازیم

میایم با 4 نفر همجنس خودمون صحبت میکنیم دلمون وا شه و بقولا سرگرم بشیم

اینا فک میکنن علافیم، یارو میگ حالا بذار منم سرکارشون بذارم 

من میتونم دنیامو تغییر بدم...  
منم خیلی عصبی میشم درسته اوقات فراغتمون اینجاییم دلیل نمیشه بخوایم بی هدف کوکو راه بندازیم میایم ...

دقیقا یا ادم فک میکنه دیگه بچه دار نمیشه یا فک میکنه شوهرش خیانتکاره با فک‌میکنه خانواده شوهرش فلانن،بابا بسه دیگه میایم دلمون باز شه بدتر افسرده وشکاک شدیم

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
اصلا اول متن تاپیکو تایپ کنن بعد کپی کنن بزارن اینجا.. 

تا بهشون میگی 

میگه نت ضعیفه

بچم بیدار شد

در حیاطو زدن

گوشيم زنگ خورد

خانم عزیز کاراتو انجام بده و بیا اینجا 

هیچ اجباری نیست وقتی سرت شلوغه بیای تو سایت.

دمت گرم 😘 عجب تاپیکی زدی  یا میان هی فرت فرت عکس کم رنگ پر رنگ شدن بی بی چک میزارن 😩 ...

یا عکس مردم و پخش میکنن

تا بهشون میگی  میگه نت ضعیفه بچم بیدار شد در حیاطو زدن گوشيم زنگ خورد خانم عزیز کاراتو انج ...

ما مثلا میریم که پیشنهاد بدیم کمک کنیم ولله به من حس اینکه طرف سرکارمون گذاشته دست میده

ما مثلا میریم که پیشنهاد بدیم کمک کنیم ولله به من حس اینکه طرف سرکارمون گذاشته دست میده

بعد ک 4 نفر شک میکنن ب اینکه سرکاریه

میگن کاراگاهان نی نی سایت اومدن

خو حق دارن شک کنن.

تو استفاده از هر چیزی شورشو در میاریم متاسفانه

بعد ک 4 نفر شک میکنن ب اینکه سرکاریه میگن کاراگاهان نی نی سایت اومدن خو حق دارن شک کنن. تو استفاد ...

تازه جو میگیرن که مااومدبم دردو دل