2733
2739

پسرم خیلی بیحاله چنددقیقه پیش هرچی ازصبح خورده بود بالا اورد .تاحالا نشده بعدواکسن بالابیاره

بخاطرحرفهای سیاسی قطع کاربریم کردن ازرو نرفتم بازم اومدم خخخخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واکسن هجده ماهگی خیلی بده علائمشو بهداشت بهتون نگفت مگه

ایوانکا دختر ترامپ تو خاطراتش از سفر به عربستان گفته سعودیا با یک خنده من، حاضر به هر کاری بودند                         خاطرات موگیرینی از دیدار با نمایندگان مجلس ما منتشر نشه صلوات
2728
وای عزیزم منم باید دو ماه دیگه واکسن هجده ماهگی بزنم غصم گرفت😭😭😭😭

نگران نباشین

به منم خیلی استرس وارد شد

ولی پسرم انگار نه انگار واکسن زده بود

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
2740

دارو زیادی بهش ندادی؟ مراقب تبش باش. اگر استامینوفن دادی، تا نیم ساعت تب قطع نشد، بروفن بده. مرتب هم دستمال خیس برا گردن و شکم و کشاله ی رون براش بذار. پسر من بعد از واکسن 18 ماهگی تشنج کرد. 3 روز بیمارستان خوابید

دارو زیادی بهش ندادی؟ مراقب تبش باش. اگر استامینوفن دادی، تا نیم ساعت تب قطع نشد، بروفن بده. مرتب هم ...

الهی 

چقد گناه داشته طفلی

الان خوبه؟

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

هر دوساعت 5 دقیقه کمپرس یخم بذار

دارو زیادی بهش ندادی؟ مراقب تبش باش. اگر استامینوفن دادی، تا نیم ساعت تب قطع نشد، بروفن بده. مرتب هم ...

وای نههههه من نمیدونستم اینقدسخته

بخاطرحرفهای سیاسی قطع کاربریم کردن ازرو نرفتم بازم اومدم خخخخ
2706