2737
2739
عنوان

متاهلا راهنماییم میکنین جای من بودین چه میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 71 پست
به شوهرت بگو‌هر وقت پشتم در اومدی و‌جواب این رفتارش رو‌دادی بعد ول کن نباش..نه موه ماست بشینی هرچی خ ...

حق داد رفت حرف هم زد میگه آبروداری کن

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يه سري مراسما رو ميشه نرفت

مثل روضه و ...

ولي خوب عروسي يا دور از جون ختم و نميشه نرفت

اگر اذيتي نرو مراسم مهمي نيست

يه بهونه بيار و نرو

ولي در كل نميشه رابطه رو با فاميل قطع كرد عزيزم

اشتباهه قطعرابطه با خانواده همسر و نتايج خوبي نداره

نااحت شدي يه جايي محترمانه جوابش و بده

2728
مگه اون ابروی هم گذاشته جلو‌ نوه عمو هم حرف زده

ای قربون دهنت یعنی کلا بهم ریختم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
حق داد رفت حرف هم زد میگه آبروداری کن

ناراحت نشيا

من مشكلات شمارو دارم

شوهرم دورو هست

جلو من طرف منو ميگيره

جلو اونا طرف اونا

هيچ وقت هم در حضور دو طرف خودشو وارد بحث نميكنه

من ساده، اوايل حرفهاشو باور ميكردم كه رفته حرف زده و فلان

الان ميدونم فقط به نفع خودش كار ميكنه

امكان نداشت جلو خانوادش دربياد و اونا جرات كنن بي ادبيشونو تكرار كنن

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
يه سري مراسما رو ميشه نرفت مثل روضه و ...  ولي خوب عروسي يا دور از جون ختم و نميشه نرفت &nbs ...

نه عزیزم قطع نکردم میرم هفته ای یه بار ولی کلا آدم نمیبینه دهن گلش وا میشه

2738

من بودم جدا از مادرشوهرم می رفتم جدا ازش می نشستم و تنها می اومدم خونه. انگار که اصلا وجود نداره

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
ناراحت نشيا من مشكلات شمارو دارم شوهرم دورو هست جلو من طرف منو ميگيره جلو اونا طرف اونا هيچ وقت ...

نه عزیزم حرف میزنه کاملا تو رفتار اونا میبینم البته این یه مورد رو نمیدونما یکی دوبار هم جلو من جواب داده ولی خب این یه مورد رو نمیتونم حتی بخاطر شوهرم ببخشم بدجور شکستم

من بودم جدا از مادرشوهرم می رفتم جدا ازش می نشستم و تنها می اومدم خونه. انگار که اصلا وجود نداره

اره میخوام اینکاررو کنم

نه عزیزم قطع نکردم میرم هفته ای یه بار ولی کلا آدم نمیبینه دهن گلش وا میشه

عزيزم خوب شما جواب بده

برخورد كن يه بار به شوهرتم نگو

وقتي شوهرت هست تحويلش بگير نيست حالش و بگير

تا ديگه بهت بي ادبي نكنه

عزيزم خوب شما جواب بده  برخورد كن يه بار به شوهرتم نگو  وقتي شوهرت هست تحويلش بگير ...

اره میخوام امروز برم به قول دوستمون جدا برم جدا بشینم جدا بیام خونم

من با راهكار شما موافق نيستم

ب نظر من تو جمع نبايد مشكلات و ناراحتيمون و بروز بديم

اين يه ضعفه به نظرم

دو نفر ميبينن و ميگن جه عروس بي ادبيه

تو جمع حفظ ظاهر و قبول دارم

البته من بنا به فرهنگ خانوادگي خودم گفتم

2706