2733
2734
این چه کاریه خودشون چلاق بودن یه چی بگیرن

خودشون دست خالی اومده بودن، شوهرم نخواسته اینجوری بیان، خریدهاشو داده بوده دست اونا، چقدرم مادرشوهرم بهم منت گذاشت که کلی پول این گلدان را دادم بهتر از یه شاخه گل است و اینا، بعد فهمیدم شوهرم خریده، اونا آوردن

خودشون دست خالی اومده بودن، شوهرم نخواسته اینجوری بیان، خریدهاشو داده بوده دست اونا، چقدرم مادرشوهرم ...

چه رویی داشته مادرشوهرت

ان شا الله بزودی برای امام حسن علیه السلامحرم میسازیم و در نیمه رمضان غرق در گل و گلابش میکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه اولته؟! تو این گرونی! ملاحظه کن، هر سه ماه چند تا بسته پوشک و شیر خشک بخر بذار کنار 

اره بچه اوله

اخه خیلی ول خرجه مجبورم اینجوری بگم که پولمونو بدیم طلا ی روز له درد میخورخ

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔
2731
چه رویی داشته مادرشوهرت

باور کن، شوهرم مریض شد نیاز به عمل پیدا کرد بیمارستان بستری شد، با خواهر شوهرم و مادرشوهرم و برادرشوهرم که ازدواج کرده با هم رفتیم بیمارستان ملاقات، یه دونه آبمیوه کوچولو نخریدن براش، با وجودی که گفتم دکتر گفته آبمیوه بخوره، اونجا که رفتیم خیال کردم از در بیمارستان میخرن، ولی نخریدن، من خودم چند تا بزرگ برای شوهرم خریدم،  بعد که بالا رفتیم هی خواهر شوهرم و مادرشوهرم بهم تعارف میکردن که گلوت خشک شده تو راه بیا آبمیوه یا میوه بخور، منم براشون نریختم، گذاشتم یخچال به شوهرم گفتم برای خودت گرفتم تا بخوری 

2738
باور کن، شوهرم مریض شد نیاز به عمل پیدا کرد بیمارستان بستری شد، با خواهر شوهرم و مادرشوهرم و برادرشو ...

پس عادتشون مفت خوری میکنن

ان شا الله بزودی برای امام حسن علیه السلامحرم میسازیم و در نیمه رمضان غرق در گل و گلابش میکنیم

بچه اولم دختر بود خیلی سرکوفت شنیدم از قوم شوهر، برای همین با پول خودم سرویس طلا خریدم، سر دختر دومم هم یه گوشی خوب خریدم برای خودم، هنوز مادرشوهرم میگه کی برای هر زایمان اونم دختر هدیه طلا و موبایل میده به زنش

بچه اولم دختر بود خیلی سرکوفت شنیدم از قوم شوهر، برای همین با پول خودم سرویس طلا خریدم، سر دختر دومم ...

مار بگزه زبونش رو

پس عادتشون مفت خوری میکنن

کلا هر چی مفت باشه خوبه، بعضی عروسی های دوستان که ما را دعوت میکنن و مادرشوهرم را هم دعوت میکنن به حساب ما چیزی برای کادو نمیده، به حساب ما می‌ذاره که ما تلافی کنیم

2706