2737
2739
عنوان

چرا تاپیک دماغ کوچولو رو ترکوندین بچه ها😩

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به اون پتانسیل میگم کرم شما چطور؟؟؟؟

من میترسم استارترش از راه برسه منو ببنده به فحش مودب شدم😅😅💟💟

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2728
نوکش یکم تیز بود اونقدرام کوچولو نبود

وقیح الان باید میبود عکسو بازنشر میکرد برامون😭

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
الان ک یکی گفت عقابی بود    

نه بابا خدایی خوب بود عمل نکرده بود که درسته زیادی الکی تعریف کرده بود اما خوب بود

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣
2740
نه بابا خدایی خوب بود عمل نکرده بود که درسته زیادی الکی تعریف کرده بود اما خوب بود

ن کجاش خوب بود رو به اسمون بود خیلی تابلو

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
اونا رو باید از نوک م م ه اویزون کنن وسط سایت ک دیگه این اخلاق زشتشون رو تکرار نکنن

ههههه از چ جايي😂😂😂😂😂😂😂

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
ن کجاش خوب بود رو به اسمون بود خیلی تابلو

عملی بود یعنی؟

2706