2733
2739
عنوان

گیاه کاسنی

| مشاهده متن کامل بحث + 5387 بازدید | 30 پست
شما چجور دم میکنید ؟ چجور مصرف میکنید ؟

عرق کاسني بخر بطري 3هزار ،به زبان محلي و عاميانه و در رواياتها بهش هندبه ميگن که بصورت سبزي ،مثل سبزي خوردن تازه ميخورنش ،شايد سبزي فروشيا داشته باشن

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عرق کاسني بخر بطري 3هزار ،به زبان محلي و عاميانه و در رواياتها بهش هندبه ميگن که بصورت سبزي ،مثل سبز ...

شنیدم اینجور بهتر از عرقش (تازه عرقهای تو بازار خیلیش آبه ) هست ، واسه تقویت به همسرم میدم واسه بارداری

🌸برای حاجتم یه صلوات مهمونم میکنید🌹🌹🌹
2728
شنیدم اینجور بهتر از عرقش (تازه عرقهای تو بازار خیلیش آبه ) هست ، واسه تقویت به همسرم میدم واسه بارد ...

اثر گذاشت برات برگ کاسنی استارتر

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
بله بچم پسر شد

خداراشکر. مبارکت باشه عزیزم. برامنم دعا کن نتیجه بگیرم   اصلا نمیتونم رژیم وخوب رعایت کنم برنج وماهی وپنیر ومتاسفانه نمیتونم نخورم.   ولی به شوهرم سعی میکنم برگ کاسنی دم کرده بدم. این ماه

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
2738
خداراشکر. مبارکت باشه عزیزم. برامنم دعا کن نتیجه بگیرم   اصلا نمیتونم رژیم وخوب رعایت کنم ...

مرسی عزیزم ، ان شالله نتیجه میگیری 

ما خیلی رژیم رو رعایت کردیم ، بنظرم اول که خداست ولی رژیم هم خیلی مهمه

مرسی عزیزم ، ان شالله نتیجه میگیری  ما خیلی رژیم رو رعایت کردیم ، بنظرم اول که خداست ولی رژیم ...

یعنی برنج وماهی وپنیر نمیخوردی

سلام عزیزم خوبی مبارکه.میشه بپرسم چطوری دم کرده برگ کاسنی درست کردید من کلی از طبیعت چیدم برا شوهرم ...

سلام عزیزم ، دقیقا مثل چای دم میکردم

2706