2733
2734
عنوان

کسی تا حالا بچش انگل داشته علائمش چیه؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22125 بازدید | 27 پست
دخترم قدش خیلی خوبه البته بهداشت میگه خیلی خوبه 18 ماهش 85 سانته دور سرشم خوبه وزنشم خوبه اما دو ماه قشنگ وزن کم میکنه خودمو خفه میکنم وزن میگیره اما یه هو دو هفته بعد میرم وزنش میکنم کم کرده خیلی خیلی بهش میرسم و توجه میکنم سره کارم نمیرم مدام تو بغلمه و در حاله بازی باهاشم اما چند ماهه دندون قروچه میکنه جدیدا هم دیدم خیلی کم ناخون میخوره

LilySlim Weight loss tickers
خوب دختر خوب شاید اینهمه داری تلاش میکنی میره تو قدش نه وزنش
چون میگن بعضی بچه ها خوب وزن میگیرن و بعضی خوب قد میکشن
ماشالا قدش که خیلی خوبه
........................
تهرانی گلم؟
اگه آره کجای تهران؟
سرنوشت را کی توان از سر نوشت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا دیروز واکسن داشت وقتی گذاشتش رو ترازو وزنش و گفت وا رفتم دو هفته پیش با ترازوی دیجیتال 11 کیلو بود اما دیروز با ترازوی بهداشت 10600بود خیلی نگرانم بچه های خیلی بد غذا وزنشون ثابته اما دختره من کم میکنه غذا هم میخوره

من مشهدم عزیزم الان مدام فکرم درگیره انگار یکی دیگه تو دل بچم نشسته هر چی این میخوره یه راست از دلش میدزده واقعا انگار اب خورده باشه بعضی روزا این بچه دو تا بستنی لیوانی میخوره یا بعضی روزا یه قابلمه سوپ که صبح میزارم براش تا شب میخوره اما دریغ از وزن گرفتن غیر از انگل چی میتونه باشه؟؟؟؟؟

سلام منم مشهدی هستم 

دختر منم 8 ساله هست و خییییلی لاغر وزنش هم 23 کیلو 

به خاطر دندان قراچه در خواب شب و آبریزش آب دهان در شب بردمش یک طب سنتی معروف گفت انگل داره 

اما آزمایش نشون نمیده 

کپسول دست ساز داد و عرق که هر دو رو ناشتا بخوره 

و برنامه غذایی سختی داد 

شما چه کار کردی؟