2737
2734
عنوان

کیک پختم😭😭😭😭😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چندروز پیش درست کردم 😂 یادم رفت کیک تو‌ماکروفره خودمم رفتم خونه مامانم شوهرم اومد گفت به چه بو ...

ای وای 

شربت غلیظ  زعفرون درست میکردی میریختی روش نرم بشه. عالی میشه 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2728
عزیزم کشمش هارو تو مواد قاطی نکن فقط رو کیک بریز وقتی میخوای تو فر بزاری یه مقدار که خودش می ره پایی ...

اهااااااا اینو امتحان نکردم راست میگی. من همش قاطی میکنم با مواد. مرسی عزیزم. 

سوال میپرسی باش ک جوابتو بدیم نمیدونم چرا غیبشون میزنه 

ما باید همه حالتارو در نظر بگیریم بعد جواب بدیم. مثلا اگه گردوها ته ظرف رفته زیر کیکو برش بده بریز بیرون اگه روشه یکی یکی در بیار. اگه همه جاش هست بگو فک کنین میوست هسته هاشو در بیارن موقع خوردن. 

اهااااااا اینو امتحان نکردم راست میگی. من همش قاطی میکنم با مواد. مرسی عزیزم. 

من اینطوری میکنم تهش نمی ره قبلا داخل مواد که ميريختم میرفت ته قالب و می سوخت خیلی بد مزه میشد اینبار امتحان کن حتما 😋

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
2740
ما باید همه حالتارو در نظر بگیریم بعد جواب بدیم. مثلا اگه گردوها ته ظرف رفته زیر کیکو برش بده بریز ب ...

😂😂😂😂از مزه اشم باید خبرداشته باشیم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
نه طبق دستور درست میکنم. خودشون تو عکسایی که میزارن ته ظرف نمیره نمیدونم چرا واسه من با همون دستور م ...

خب تو خودت آرد يكم بيشتر بريز امتحان كن، طبق دستور باش اما آردو يكم بيشتر بريز  مال منم اولا كه درست ميكردم اينجوري بود بعد خودم آردشو بيشتر زدم اوكي شد عزيزم

خب تو خودت آرد يكم بيشتر بريز امتحان كن، طبق دستور باش اما آردو يكم بيشتر بريز  مال منم اولا كه ...

من اینقدر بدشانسم تو کیک پختن میترسم یچیزیو کمو زیاد کنم پف نکنه.همیشه استرس پف نکردنو دارم  

گفت تلخه    

عه اینو گفت راس میگی پس زحمت نکشیم در این مورد 😂😂

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2706