2733
2734
منم اینجور بودم من از شوهرم ناراحت بودم و خیلی عصبی میشدم الانم همون طور هستم دیشب یدفعه گریه کردم ب ...

خیلی سخته خیلیییییی ،منم یهو بیحودی گریه میکنم

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓
خیلی سخته خیلیییییی ،منم یهو بیحودی گریه میکنم

شوهرم هی میگفت خب بگو چی شده بگو بچی فکر کردی 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو خونم اصلا طاقتم نمیاد مرگمه انگار، شما کی خوب شدی عزیزم

منم همش توخونه بودم وتنها

من هرچندوقت یکبارمیگیرتم این حالت

ولی اون اولادوسه ماه اینجوری بودم همش باشوهرم دعوامیکردم گیرمیدادم 

میگفتم بروبدم میادازت بروازخونه بیرون دوروبرمن نباش بدبخت میگف میدونم همه زنااینجوری میشن میرف بیرون باززنگ میزدم ک چراهمش میری بیرون منوتنهامیزاری هردقه ی بهونه میگرفتم

ولی بعدکم شدیه چن وقت خوب بودم باز دلم میگرف گریه میکردم

اگه شوهرم ب شوخی میگف شکمت بزرگ شده چارساعت گریه میکردم

الانم ک همش توخودم میریزم یواشکی گریه میکنم همینجوری

ب زایمان ک فک میکنم ب اینکه اگه نتونم دردوتحمل کنم وای شکمموک هروقت میبینم اشک توچشام جمع میشه ترک خورده اخه هم شکمم هم پشت روناوساق پام کلاترک ترک شدم

ولی خب بازب دخترم ک فک میکنم ب هشت ماه انتظاری ک کشیدم میگم فدای ی تارموش سالم باشه هیچی دیگه مهم نیس

به خداگفتم اگه سرنوشت مرانوشته ای چرادعاکنم؛خداگفت:شایدنوشته باشم هرچه دعاکند!
2731