2733
2734
عنوان

چکار باید کنیم بچه ها یکم بیشتر بیان تو اجتماع؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3061 بازدید | 68 پست
باید خسته اش کنی قبل خواب باهاش بازی کنید حموم ببر که خوب بخوابه

اتفاقا دیشب‌بردمش‌ حمام این بیدار‌شدن واسه شیر‌خودشم کلافه کرده 

شیش صبح بیدار‌شد تا هفت و نیم درگیرش بودم یکم پیش‌دیگه بیهوش شد 

بیدار‌میشه به نق‌یعنی‌هنوز‌خوابم میاد ولی‌کنحکاوی‌نمیزاره بخوابه

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
همین جوره. باید دید به کدومش علاقه مندند. مایلین براتون نمونه پکیجهامونو بفرستم که 29 نمونه فعالیت ه ...

فک نکنم فعلا‌به درد من بخوره ولی‌ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا دیشب‌بردمش‌ حمام این بیدار‌شدن واسه شیر‌خودشم کلافه کرده  شیش صبح بیدار‌شد تا هفت و نیم ...

شاید خوب سیر نمیشه اگر هم بیدار میشه می خواد شیطونی کنه محل نزار من پسرم بیدار میشد چشمم و میبستم خودمو میزدم به خواب اونم دوباره می خوابید

2731
شاید خوب سیر نمیشه اگر هم بیدار میشه می خواد شیطونی کنه محل نزار من پسرم بیدار میشد چشمم و میبستم خو ...

دوز‌شیرشو برای‌شب‌بیشتر‌میکنم که سیر‌بشع شامم بهش‌میدم قبلش

نه بابا اکه محل‌نزارم که کار‌به جاهای باریک و گریه میکشه 

خیلی راحته. زحمت میکشین 7 روز پشت سر هم ساعت 6 صبح بیدار شین. اتوماتیک 9 شب خوابن. البته این برای خ ...

دقیقا من هر وقت ک صبح زود بیدار شم و ظهر نخوابیم دخترم۹خواب خوابِ

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
دقیقا من هر وقت ک صبح زود بیدار شم و ظهر نخوابیم دخترم۹خواب خوابِ

منم همینو میگم. آخه ما مادرا عادات بدی داریم بعد انتظار داریم بچه هامون کارای خوبی از دید ما انجام بدن.

البته سعی کنین ظهر حداقل ده دقیقه هم شده بخوابین. بیشتر از نیم ساعت جالب نیست چون شب بیداری رو داره.

آفرین به شما

به نام خدای مهربان*الهم صل علی محمد و آل محمد*  
😄😄😄 دخترم من تا ١سال تازه ساعت٣ميخوابيد

نه ما‌شب‌زود میخوابیم ساعت ۹ میخوابید دیگه مشوندمش‌تا ده که خسته تر‌بشه در‌طول‌شب اروم تر‌بخوابه ولی‌زهی‌خیال باطل

دوز‌شیرشو برای‌شب‌بیشتر‌میکنم که سیر‌بشع شامم بهش‌میدم قبلش نه بابا اکه محل‌نزارم که کار‌به جاهای ب ...

من پسرم 6ماهگی خیلی بد خواب شده بود کم کم دوباره برای خودش خوب شد جای خوابش و عوض کن شایدبهتر بشه

من پسرم 6ماهگی خیلی بد خواب شده بود کم کم دوباره برای خودش خوب شد جای خوابش و عوض کن شایدبهتر بشه

جای خوابش‌تختشه دیگه کجا بزارمش