2733
2734
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 601497 بازدید | 8874 پست
اره ولی خب منم همش نگرانم دیگه

تو تاپیکت یجا نوشتی پریود رو کیست اندو تاثیر بدی داره.واای من امسال همش پریودای شدید داشتم.۳روز اول شدید بود ولی کیستم از ۵ رسید به ۴.تا اینکه از مهرماه افتضاح شدم.دکترم واسم دزوسپتیو نوشت ک بعده ۲ماه حالمو خراب کرد.گذاشتم کنار.الان ۸روزه پری ام.مفنامیک میخورم تموم نمیشه.حالت تهوعم دارم.خیلی نگران شدم.چرا این دکتر میرزایی بمن گفت کیست هیچ مشکلی بوجود نمیاره اخه.؟!!😳😔منم مثل شما قصد ازدواج ندارم.باید تااخر عمرم دارو بخورم.وای خدا این چ دردی بود اخه

تو تاپیکت یجا نوشتی پریود رو کیست اندو تاثیر بدی داره.واای من امسال همش پریودای شدید داشتم.۳روز اول ...

نه نگران نباش منم بعد ۵ ماه دیگه همش پریود میشم تجویزها فرق داره بر اساس وصعیت هر کسی 

نگران نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دیروز مرکز نازایی مام رفتم پیش دکتر نصر

گفت اندومتریوز ۲ سانتی دارم تخمدان راستم

ولی جواب تومور مارکرهامذطبیعی بود

مگه میشه؟؟؟؟

بعدم گفت چون چسبندگی ایجاد نکرده و کوچیکه طبیعی اقدام به بارداری کن و هیچ دارویی نداد

با وجود اندو امکان بارداری هست؟

خداجونم خودت مواظب فرشته ای که تو دلم گذاشتی باش ❤️

دكتر اصف جاه از طريق معرفى بيمار ميپذيره

به خصوص از طريق دكتر ربانى كه مطبشون آرژانتين و دستيار دكتر اصف جاه هستن. 

يكى اينكه دكتر اصف جاه فقط لاله عمل ميكنه اخيرا ديدم واسه تبليغ مركزشون ميگن نه غير لاله هم عمل ميكنه

دوم اينكه دكتر اصف جاه براى بيمارايى كه توانايى مالى باهاشونو ندارن دكتر مهديزاده كاشى و زهرا عسگرى رو معرفى ميكنه براى عمل تو بيمارستاناى دولتى

دكتر مهديزاده رو براى عملاى فيبروم خيلى قبول داره و دكتر عسگرى رو براى جراحى اندومتريوز

دكتر عسگرى بيمارستان آرش و دكتر مهديزاده بيمارستان حضرت رسول 

من خودم با دكتر اصف جاه عمل كردم

مواظب باشين اينجا براى يكى دو تا مركز على الخصوص ابن سينا خيلى تبليغ ميكنن من خودم حاضر بودم با دكتر عسگرى تو بيمارستان دولتى عمل كنم ولى جراحيمو دست يه جراح دهه پنجاهى ابن سينا ندم بازم انتخاب با خودتون 

سلام دوستان.من رفتم دکتر دوباره کیست ۴ سانت .و گفت اندومتیوز برگشته  این بار تخمدانه راسته .

وگفت برو دکتر خودت اگه کیست اب نشه باید عمل کنی. چون این کیست از قبل هم داشتی.با دارو بهت جواب نداد.

😔

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
نه نگران نباش منم بعد ۵ ماه دیگه همش پریود میشم تجویزها فرق داره بر اساس وصعیت هر کسی  نگران ن ...

من دوشنبه پیش شادجو بودم.یه سونوی کلی گرفت.سونوگراف گفت تخمدانات یکم چسبندگی دارن.مهم نیست.خود شاوجو هم ک اصلا حرف نمیزد.دکتر گفت وضعیتت خوبه.یسری ازمایشم انجام دادم.چهارشنبه جوابش حاضر میشه باید ببرم پیشش.بهمم قرص لووتید داده.خود دکتر ک اصلا حرف نمیزد.دستیارش بزور جواب میداد.کلی ام هزینم شد.چون ازاد بود.شما کبست داری اصف جاه بهت نگفت باید عمل کنی؟من واقعا گیج شدم

من دوشنبه پیش شادجو بودم.یه سونوی کلی گرفت.سونوگراف گفت تخمدانات یکم چسبندگی دارن.مهم نیست.خود شاوجو ...

منظورم از دکتر خوده شادجو عه.ک گفت وضعیتت خوبه.چسبندگیه تخمدان خوبه؟!!تازه چسبندگیهای لگن ممکنه با سونو معلوم نشه.دکتر شادجو اصلا تخصص لاپارا نداره.من تازه الان فهمیدم

دكتر اصف جاه از طريق معرفى بيمار ميپذيره به خصوص از طريق دكتر ربانى كه مطبشون آرژانتين و دستيار دكت ...

سلام.بیمارستان رسول یه بیملرستان آموزشیه و رزیدنتا عمل میکنن.من اونجا عمل ارتوپدی داشتم میدونم.بیمارستان ارشو نمیدونم.من چنسال پیش از دکتر مهدیزاده وقت گرفتم گفت برو رسول رفتم اونجا همه دانشجو بودن.این عملم ک حساسه داتشجو نمیتونه.اصف جاهم ک خیلی گرونه پس من چکار کنم؟😔

سلام.بیمارستان رسول یه بیملرستان آموزشیه و رزیدنتا عمل میکنن.من اونجا عمل ارتوپدی داشتم میدونم.بیمار ...

بيمارستاناى اموزشى كيفيت عملشون از خصوصى ها بهتره

چون اساتيد با تجربه هستن و تحت نظر مستقيم وزارت بهداشت و خود استادا بالا سر دانشجوها هستن

اون دفعه يه خانومى واسه خارج رحمى رفته بود ارش ميگفت همه استادا براى عملم اومده بودن حالا دستيارا هم هستن در كل نتيجه بد نميدن بيرون

اينو دكتراى بيمارستان خصوصى تو مخ مردم كردن اموزشى بده وگرنه به يه استاد بگى كجا عمل كنم خصوصى يا دولتى ميگه كيفيت كارم تو جفت بيمارستانا يكيه

براى اندومتريوز دكتر اصف جاه عسگرى رو توصيه ميكنه

بيمارستاناى اموزشى كيفيت عملشون از خصوصى ها بهتره چون اساتيد با تجربه هستن و تحت نظر مستقيم وزارت ب ...

منکه تو رسول عمل  پا داشتم اصلا خوده دکتر نبود.فقط دستیارا.پلاتینمم بد گذاشتن اذیتم میکنه.هم اتاقیامم میگفتن دستیاراشون عملمون کردن. خوده دکتر اصصلاا نیست.رسیدگیشونم ک افتضاح.رسول خیلی افتضاحه.مردمو بدبخت میکنن.

من دوشنبه پیش شادجو بودم.یه سونوی کلی گرفت.سونوگراف گفت تخمدانات یکم چسبندگی دارن.مهم نیست.خود شاوجو ...

ببین اصلا نگران نباش تو وصعیتت بد نیست اصلا هم به عمل فکر نکن سونوی شکمی دادی؟؟؟

سلام دوستان.من رفتم دکتر دوباره کیست ۴ سانت .و گفت اندومتیوز برگشته  این بار تخمدانه راسته . و ...

ای وای دریا جون بعد ۴ سال برگشت؟؟؟ نه بابا دیگه عمل نکن دارو بخور هر جورشده عمل نکن الان چند سالته؟؟؟ مجردی ؟؟؟؟

2706