2733
2734
عنوان

آندومتریوز و کیست شکلاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 593407 بازدید | 8873 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راستی دوستان میخوا اتفاقی که دیروز برام اتفاق افتاده رو بگم تا نظر شمارو هم بدونم البته طولانیه
..
من شنبه هم پیش مهدوی رفتم هم عادل شروین
دستیار مهدوی بعد از یک ویزیت دقیق و کاملا مهربانانه و دقیق مهدوی بهم گفت که چهار شنبه زنگ میزنم و جواب قطعی رو برای عمل ازت میگیرم تا بیمارستان و... هماهنگ کنم.
بعد از اون رفتم پیش شروین و دوباره با منشی هم قرار شد که من 2 شنبه 5ملیون ببرم و برگه بگیرم برای فرمانیه و 4 شنبه هم عمل بدون اینکه نیاز به قطع کردن ldو آزمایش ca و غیره باشه.

بعد جالب اینکه همون روز 2 شنبه دستیار مهدوی زنگ زد و گفت میخوام جواب ت رو بدونم وقتی گفتم دنبال یه دکتر خوبم گفت شروین بهترینه و وقتی پرسیدم که قرار بود من 4شنبه به شما خبر بدم برای جراحی و ... گفت 4شنبه من وقت ندارم ...
بعد دکتر های دیگه مثل ... و..... و.... رو که پرفوسور هستن رو گفت تجربی هستن تو زمینه لاپاراسکوپی!
به نظر شما این اتفاق و زنگ زدن روز 2 شنبه اتفاقیه؟ولی خواهشن مسخره نکنید،واقعا برام سواله؟
2728
هولو عزیز من تمام علاعمرو تاپیک که ایجاد کرده بودی گفتمولی باز هم میگم
درد شدید موقع پری برای من این اواخر در حد مرگ بود
درد لگن شدید حتی بعد از پری
کلا من تو مقاله هایی که خوندم میگن پر هزینه ترین بیماری زنانه و یکی از دلایل نابار وری وقتی کسی باردار نمیشه و جواب آزمایشخودش و شوهرش سالمه و جواب سونوگرافیسالمه و چیزی نشون ندااده مشکوک بهآندو میشن و باید لاپارا انجام بدی تا هم با دورببین ببینن تا نطمعن بشن هم اگر چسبندگی داری باز کنن بعد 6ماه فرصت برای بارداری داری بعد از اون دوباره چسبندگی پیدا میکنه باز بستگی به حال و شدت بیماری داره این علاعم عمومیت نداره.
2740
من هردو تخمدانم کیست داشت متاسفانه. 6 سال پیش همهی دکترا میگفتن عملت 50 50 است ممکنه مجبور شیم تخمدانتو برداریم
اما دبیر اشرافی گفت من تخمدانتو برنمیدارم مطمئن باش
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
2706