2752
2734
عنوان

خانمایی که تحربه لک بینی تو بارداری دارن بیان کمک لازم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 44 پست

اول از طریق سنتی خودتو تقویت کن چند ماهی خیلی تتثیرش بیشتره...عرق زیره و فراسیون میگن عالیه

رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء. ..رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام.منم هفته هفتم.یکشنبه خونریزی شدید کردمو قطع شد.رفتم دکتر گفت قلبش میزنه‌.یا شیافامو هر ۸ساعت بزنم.یا به جا شیاف امپول بزنم.امپولو ک زدم خونریزیم کامل قطع شد ولی لکه هام بکد.تا اینکه امروز با دستور یک بار امپول و دوبار شیاف به فاصله ۸ساعت خوب شد همه چی.فقط یه کم درد دارم.درد ملایم و تیر کشیدن‌

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙
اول از طریق سنتی خودتو تقویت کن چند ماهی خیلی تتثیرش بیشتره...عرق زیره و فراسیون میگن عالیه

غلظت خون دارم کمی.نمیتونم بعضی از گیاهای دارویی رو استفاده کنم

خدایا هرگز رشته ی امیدم از تو قطع نمیشود
سلام.منم هفته هفتم.یکشنبه خونریزی شدید کردمو قطع شد.رفتم دکتر گفت قلبش میزنه‌.یا شیافامو هر ۸ساعت بز ...

چقدر خوب ان شاء الله که درداتم خوب میشه...یعنی شما خونریزی داشتی؟

رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء. ..رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
سلام.منم هفته هفتم.یکشنبه خونریزی شدید کردمو قطع شد.رفتم دکتر گفت قلبش میزنه‌.یا شیافامو هر ۸ساعت بز ...

فعلا استراحت کن تا کامل خوب بشی...علایم داشتی تو این مدت...منظورم علایم بارداریه؟

چقدر خوب ان شاء الله که درداتم خوب میشه...یعنی شما خونریزی داشتی؟

اره دو ساعت خوابم برده بود خوتریزی داشتم اما بدون درد.یه امپول پروژسترون زدم.شبافم دوتا سیکلوزشت میزنن.خداروشکر الان خوبه خوبم ولی خب خیلی استرس داشتم و دادم واشه همین درکت میکنم.زنگ بزن به دکترت بگو اگه صلاح میدونی به جا ۳تا شیاف یه امپول بزنم دوتا شیاف.ببین چی میگه

فعلا استراحت کن تا کامل خوب بشی...علایم داشتی تو این مدت...منظورم علایم بارداریه؟

اره من ای وی اف کرده بووم.ازاول علائم داشتم.درد سینه تعییر هاله.تکرر ادرار.افزایش وزن.جوش و اکنه ی زیاد که البته علائم بارداری مهم نیست چون هرکی یه جوریه و ممکنه داشته باشه ممکنه نه

اره دو ساعت خوابم برده بود خوتریزی داشتم اما بدون درد.یه امپول پروژسترون زدم.شبافم دوتا سیکلوزشت میز ...

والا من فعلا زیر نظر دکتر نیستم همون مرکز نازایی زنگ زدم گفت هر هشت ساعت شیاف بزن مگر اینکه اولین فرصت برم دکتر

والا من فعلا زیر نظر دکتر نیستم همون مرکز نازایی زنگ زدم گفت هر هشت ساعت شیاف بزن مگر اینکه اولین فر ...

بری بهتره.ولی دکتر ب من گفت پله بالا پایین نرو و استراحت کنم.زنگ بزن مرکز بگو امپول بزنم یا نه.تاثیر امپول اخه سریعتره

اره من ای وی اف کرده بووم.ازاول علائم داشتم.درد سینه تعییر هاله.تکرر ادرار.افزایش وزن.جوش و اکنه ی ز ...

من کلا علایم ندارم

اخه من اصلا نداشتم‌همه چیم خیلی خوب پیش رفت.یهو با خونریزی شروع شد داشتم سکته میزدم

خداروشکر که به خیر گذشته...بازم مراقبت کن...واسه منم دعا کن که به خیر بگذره

2706