2737
2734

من از صبح لک قهوه ای میبینم...شیافم زدم و استراحت کردم ولی هنوز قطع نشده و یه جورایی میشه گفت پیوسته ادامه داره. ..کسی تجربه مشابه این داشته تو بارداری...ایا بارداریش موفق پیش رفته ؟ در ضمن من هفت هفته هستم

رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء. ..رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نگرانونباش منم داشتم با شیاف تو ماه دوم کاملاقطع شد.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2731
گلم حتما برو دکتر.

عزیزم خونه مون طبقه سومه...ریسک پایین و بالا رفتن از پله ها خیلی زیاده برام فعلا...البته دردم ندارم

رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء. ..رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
اصلا نگرانونباش منم داشتم با شیاف تو ماه دوم کاملاقطع شد.

برای شماام مثل لک بینی من مداوم بود یا گاهی قطع میشد در طول روز؟

صدا قلبشو شنیدی؟  استراااحت کن  شیاف از مقعدم بذار هر 12 ساعت

هنوز سونو نرفتم قرار بود هفته بعد برم

2740
برای شماام مثل لک بینی من مداوم بود یا گاهی قطع میشد در طول روز؟

نه گاهی قطع میشد گاهیم میومد دکترم گفت اصلا نگران نباش استراحت کن و شیاف بزار.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

عزیزم منم هفته پنج لکه بینی داشتم دو روز ک شیاف گذاشتم بهتر شد .

بیشتر استراحت کن پله بالا پایین نکن ب پهلوی چپ بخواب و وقتی خوابیدی ب کمر پاهاتو بالا نگه دار .

انشالله زودی خوب میشه

عزیزم منم هفته پنج لکه بینی داشتم دو روز ک شیاف گذاشتم بهتر شد . بیشتر استراحت کن پله بالا پایین نک ...

ممنون عزیزم باشه

زنگ بزن به دکترت. خوددرمانی و ریسک نکن.من سر همین سهل انگاری سقط کردم.

زنگ زدم گفت هر هشت ساعت شیاف بزن و استراحت کن ولی خوب هنوز قطع نشده

زنگ بزن به دکترت. خوددرمانی و ریسک نکن.من سر همین سهل انگاری سقط کردم.

شما چند هفته لک بینی داشتی؟