2737
2739
من برعکس😃 اول با این درمانای خانگی قششششششنگ گند زدم به پوستم بعد رفتم دکتر پوستم خوب شد😁

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه پودر گیاهی گرفتم بعد زایمان هم افسردگی داشتم هم ریزش مو هم پوستم خراب شده بود ، از کانالش میتونی ...

چند خريدي 

ميخوريش يا ميزني به مو 

تو حق نداری به چیزای منفی فکر کنی چون تو از جنس خدایی و خدا سرشار از انرژی مثبت   
2731
65 تومن ، نه روزی یه ق غ با اب میخورم

ممنون

از كجا ميدونستيد خوبه كسي پيشنهاد كرده بوده 

اخه اينقدر چيزا اومده كه تبليغات ميكنن ادم نميدونه كدوم خوبه 

بدمزه يا خوشمزه 

ممنون از كجا ميدونستيد خوبه كسي پيشنهاد كرده بوده  اخه اينقدر چيزا اومده كه تبليغات ميكنن ادم ...

یکی از دوستان استفاده میکرد منم با اینکه نتیجشو رو دوستمون دیده بودم خیلی امیدوار نبودم ولی واقعا عالی بود 

دیگه مزه دارو گیاهیا رو میده عزیزم

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
یکی از دوستان استفاده میکرد منم با اینکه نتیجشو رو دوستمون دیده بودم خیلی امیدوار نبودم ولی واقعا عا ...

ممنون عزيزم 

2740
🙈🙈🙈🙈🙈🙈ببخشيد چند وقته داري ميخوري كه اثرش رو ديدي

1 ماهه ، مرتب میخورم فقبلش یه روز میخوردم چند روز نمیخوردم