2733
2734

میخوام برم تو سیکل میکرو یا آی وی اف 

کمکم‌کنین

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂

کسی هست ؟؟؟

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بپرس عزیزم

شما چ عملی کردی عزیزم

کدوم مرکز

2731
ای وی اف تو مرکز محب یاس تهران

اهان

چندمین بار نتیجه گرفتی و هزینه ش چقدر شد

یکم توضیح میدی عشقم

اهان چندمین بار نتیجه گرفتی و هزینه ش چقدر شد یکم توضیح میدی عشقم

دفعه اول ای وی اف باردار شدم هزینش چون بیمارستان دولتی بود طرح 80 درصدی استفاده کردم با دارو تقریبا دو تومن روز اول سیکل میری سوپر فکت و گونال بهم داد تا روز 15 که پانکچر کرد و روز 17 سه تا جنین انتقال داد روز 30 هم ازمایش و بی بی چم مثبت شد 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
بچه ها عمل پانکچر چه جوریه ؟ منم احتمالا باید ای وی اف کنم تا حد سکته میترسم😭😭

نترس سخت نیست از کمر بی حس می کنه با سوزن از روی شکم تخمک هارو برمیداره

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
دفعه اول ای وی اف باردار شدم هزینش چون بیمارستان دولتی بود طرح 80 درصدی استفاده کردم با دارو تقریبا ...

ببخشید کدوم بیمارستان دولتی رفتین بابیمه این قد شد 

تیکرم فقط برای دل خوشیمه برام دعاکنید که منم مادربشم😢😢
نترس سخت نیست از کمر بی حس می کنه با سوزن از روی شکم تخمک هارو برمیداره

مگه بیهوش نمیکنن؟ من شنیدم بیهوشی داره اگه بی حسی باشه که خوبه

مگه تخمکو از راه واژن نمیگیرن؟

عزیزم دکترتون کی بود؟

اونجا تیمی کار می کنن دکترشم ثابته یکی پانکچر میکنه یکی دارو میده یکی انتقال میده انتخابی نیست

مگه بیهوش نمیکنن؟ من شنیدم بیهوشی داره اگه بی حسی باشه که خوبه مگه تخمکو از راه واژن نمیگیرن؟

نه بی حسی از کمر نه از راه واژن نمیشه از روی شکم

2706