2737
2734
عنوان

چیزی هست بذاریم تو گوشمون صدا نشنویم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5618 بازدید | 59 پست
شما وضعیتتون دقیقن شبیه ماست. متاسفانه ما هم تازه پارسال شهریور اومدیم.و به هیچ عنوان نمیتونیم ج ...

واقعا درکت میکنم ایشالا گورشون گم کنن برن وقتی فرهنگ آپارتمان نشینی ندارن

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه ی خودت کجا مستاجری کجا با هزار آرزو اومدی خونه ت که راحت باشی میشه این...خیلی سخته واقعا.

دقیقا ما هم به خاطر آرامش اومدیم اینجا مثلاً

اخخخخخ استارترازته اعمااااق وجودم درکت میکنم😭این ازهمسایه کناری که همه دراش روغن کاری احتیاج داره و صدای ناجور میدن 🤦🏻‍♀️اون از پشت سرم که بناییه هر روز صب ساعت٧اجر خالی میکنن من با صداش قلبم میاد پایین اونم از اون یکی هر روز با صدای اه و نفرین مامان علی اصغر جان سر ظهر بیدارمیشم 😪 راسی دیشبم بالاسرمون مستأجر اومده تاخود صب قهقه پسر میومد ساعت۴صب با صدای کوبیدن چکش به زمین به مدت نیم ساعت هم چنان بیداربودم😪😪🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️😭😭

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘
2728
واقعا درکت میکنم ایشالا گورشون گم کنن برن وقتی فرهنگ آپارتمان نشینی ندارن

ما زن وشوهرتنها هستیم که خونه نیستیم خیلی وقتها و ساکت وآرومیم .حتی چند ساعت استراحتم از ما دریغ میکنن.مثل امروز صبح که از ساعت ۶ صبح بچه شون گریه میکرد اینگتر توخونه ما بود تاساعت ده صبح .

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه باهاش خوابید؟ اذیت نمیکنه ؟

اره..فقط به فروشنده بگوواسه خواب میخوای...

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
ما زن وشوهرتنها هستیم که خونه نیستیم خیلی وقتها و ساکت وآرومیم .حتی چند ساعت استراحتم از ما دریغ میک ...

ماهم همینیم دقیقا.حالا خودم جهنم شوهر بیچارم شب کاره بعد١٢ساعت کار میاد بخوابه از۴طرف سرو صدا واقعا بعضیا اصلااااا اداب و فرهنگ همسایگی رو ندارن

اخخخخخ استارترازته اعمااااق وجودم درکت میکنم😭این ازهمسایه کناری که همه دراش روغن کاری احتیاج د ...

خدایا چرا بعضیا انقد نفهمن آخه گناه ما چیه

2740
خدایا چرا بعضیا انقد نفهمن آخه گناه ما چیه

واقعا  ‌گاهی انقد عصبی میشم دوست دارم برم تک تکشونو خفه کنم😪

بچه کوچیک نیستن ابتدایی هستن ولی عقل قد بچه یه ساله

خنگوله هستن دیگه وگرنه با یکی دوبار تذکر حالیشون میشد عین همسایه پشتی ما، احمقن احمق! قربون گاااو، چون اگه صدا میکنه کلی هم سود میرسونه اینا..... 😷

وتی چه قد دلتون پره هم خندم گرفت هم درکتون کردم قبلا تو ی ساختومن ده واحدی بودیم هر طبقه دو واحد واحد رو ب رویی ما ی زن جوون با بچه اش بود که این زن تمام تابستون و بهار رنگ خونش ندید از شیش صبح با بچه اش میومد تو حیاط بلند بلند با گوشی حرف می زد بعد بچه های واحدای دیگه رم می کشوند حیاط سر و صدایی می کردن سر و صدایی می کردن که دلم می خواست سرم و بکوبم تو دیوار نذاشتن تابستون ی روز تا ده بخوابم 

@heseqob
تا ته فشار بده ولی زیادم نه نه برای من خارج نمیشه

ببخشید قیمتش حدودا چنده ؟

من باید از دست شوهرم که همش با تلویزیون رو مخ منه بخرم

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
وتی چه قد دلتون پره هم خندم گرفت هم درکتون کردم قبلا تو ی ساختومن ده واحدی بودیم هر طبقه دو واحد واح ...

آره دلم پره چون هرچی میگیم انگار نه انگار کاش حداقل مستاجر بودن یا ما مستاجر بودیم بدبختی اینا که تازه خریدن ما هم تازه خریدیم پول نداریم دیگه عوض کنیم کلی بدهکاریم

2706