2733
2734
عنوان

کسی بوده داروی سرکوب سیستم ایمنی تزریق کرده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 34 پست
عزیزم میشه کمی توضیح بدی؟بستری میشدن واسه تزریق دارو؟مادرتون باردار بوده؟

نه بابا باردار نیست مسنه. سیستم دفاعی در مقابل یه عضو آسیب دیده نمیذاره آون عضو یا بافت خودش خودشو ترمیم کنه مثل یه عضوپیوندی عمل میکنه این سیستم که ساکت بشه عضو خودش خودشو ترمیم میکنه همین. مثل داروهای پیوند اعضا که عضو و پس نزده عمل میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا باردار نیست مسنه. سیستم دفاعی در مقابل یه عضو آسیب دیده نمیذاره آون عضو یا بافت خودش خودشو ت ...

من نگرانم میترسم😢بیشتر میترسم باز حامله شم تو دلم خفه شه یا سقط بشه دیگه طاقت ندارم 3تا از نی نی هام اسمونی شد کامل بودن.3تا سقط هم داشتم.بچه دارم ولی از همسر اولمه.دوباره ازدواج کردم شوهرم خیللللی اصرار داره بچه داشته باشیم 

2731

استارتر عزیز خیلیا مشکل تو رو داشتن و سرم تزریق کردن من خودم چهارتا سقط داشتم و کاشف به عمل اومد ایمنیم به جنینام حمله میکنه که برام داروی سرکوب ایمنی تجویز شد البته کپسولش مصرف کردم با تمام استرسی که داشتم خداروشکر تموم شد و گل پسرم عید امسال شد بهترین عیدی من.

یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست از نقطه ای بترس که شیطانی ات کند.

[QUOTE=71151650]استارتر عزیز خیلیا مشکل تو رو داشتن و سرم تزریق کردن من خودم چهارتا سقط داشتم و کاشف به عمل اومد ایم ...[/QUOTEشماهم گروه خونی منفی داشتین؟کومبس شما مثبت بود؟

[QUOTE=71151650]استارتر عزیز خیلیا مشکل تو رو داشتن و سرم تزریق کردن من خودم چهارتا سقط داشتم و کاشف ...

من ازمایشات دیگه ای دادم سی دی مارکر ها که مشخص شد مشکل ایمنی دارم

من ازمایشات دیگه ای دادم سی دی مارکر ها که مشخص شد مشکل ایمنی دارم

من حتی ازمایش لوپوس و همه چی دادم فقط گروه خونیم منفی جنین ها مثبت بود پادتن بهش حمله میکنه از بین میبره جنینارو

من حتی ازمایش لوپوس و همه چی دادم فقط گروه خونیم منفی جنین ها مثبت بود پادتن بهش حمله میکنه از بین م ...

داروش همون سرکوب ایمنیه به امید خدا ایندفعه بارداری سالمی پیش رو داری