2733
2734

من از جگر گوسفند متنففففففرم 

شب عروسیمم زورم کردن ک باید بخوری😓🙁

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرغ آبپز😷😷😷

البته در کل از گوشت

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2731
من از ملخ .چین بودم مجبور شدم بخورم تو مهمونی

😨😨😨😨

😣😣😣😌😌😌😌مدیریت انقلابی شهر و‌مزرعه موشکی درست میکند و دل دشمنان این مرز و بوم را میلرزاند،مدیریت لیبرال ، شهر و‌مزرعه خودرویی درست میکند‌و با افزایش قیمت خودرو ناشی از دپوی آن تن مردم خودمان را میلرزاند،مردم با شایعه گرونی فروشگاهها رو درو میکنن و به شایعه جنگ ‌می خندند..اینه فرق بین تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی....
من از ملخ .چین بودم مجبور شدم بخورم تو مهمونی

عیییی یا حضرتاااا😑😓

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂

دقیقا اومدم بگم جگر 

یه بار یه بنده خدایی که خیلی هم باهاش تعارف داشتم و ازش خجالت میکشیدم نصف شب کنار خیابون نگه داشت منو مهمون کرد

به زور فقط قورت میدادم اونم هی یه سیخ دیگه میداد دستم حالت تهوع گرفته بودم |:

دوستان من آقا هستم خواهشن اینقدر نپرسید !
2740

[QUOTE=71121709]من از ملخ .چین بودم مجبور شدم بخورم تو مهمونی[/QUOTخوردی اون وقت؟؟

😣😣😣😌😌😌😌مدیریت انقلابی شهر و‌مزرعه موشکی درست میکند و دل دشمنان این مرز و بوم را میلرزاند،مدیریت لیبرال ، شهر و‌مزرعه خودرویی درست میکند‌و با افزایش قیمت خودرو ناشی از دپوی آن تن مردم خودمان را میلرزاند،مردم با شایعه گرونی فروشگاهها رو درو میکنن و به شایعه جنگ ‌می خندند..اینه فرق بین تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی....
اتفاقا خوشمزه بود

نوش جونت عشقم😓

زمانی ک خونه بابام بودم هنوز خیلی ادایی بودم .مثلا استانبولی و کوکو ماکارونی و الویه رو از ده متری میدیدم حالم بد میشد🤕 اما یبار بعد عقد مادر شوهرم ماکارانی پخته بود مجبور شدم بخورررم ‌😖 شوهرم گفت بدش میاد .مادرش گفت با خنده خونه بابا ادم از این اداها داره ! خونه شوهر فرق داره دیگه !! راست میگفت الان مث چی میخورم 😁😁😀

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞
2706