2752
2734
سلام بچه ها.
من فردا صبح قراره خونه ای که خریدیم دست مستاجر بوده رو تحویل بگیریم .حواسم به چه چیزایی باشه موقع تحویل؟ اینو بگم که مستاجری که تو خونمون بود خیلی اهالی اپارتمان و اذیت کرده مسلما ممکنه خونه رو خراب کرده باشه.
مثلا یکی از دوستام گفت حواست باشه تولت فرنگی کار کنه چیزی توش ننداخته باشن....
ضمنا قراره کابینتش رو عوض کنیم و خودمون (شوهرم) عوض میکنه که کلا قراره یک هفته طو بکشه تو این قاصله که اون کابینت میزنه من کجاهای خونه رو بچینم؟
در مورد ضد عفونی کردن و نظافت هم میشه کمکم کنین هر جا رو با چی و چجوری تمیز کنم؟
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
بچه هایی که میخونین میرین به خدا هر نظر شما میتونه کلی کمک باشه برام دست تنهام با یک بچه .... فقط خودمم و همسرم واسه اسباب کشی
سلام
خدا قوت
با روحیه ومثبت اندیش باش بهر حال این اسبابا جا به جا میشه بزار بعدا که یادت افتاد از تکرار خاطراتش لذت ببری
راستی شما همون رژین هستی که همسرش تولید کننده کابینته؟
اگه هستی به این فکر کن که برای دکور اشپزخونت سنگ تموم میزاره
خونه نو هم مبارک
بهشت را به بها دهند به بهانه ندهند
بچه ها خیلی بی انصافین من تو یک تاپیک که در مورد کابینت بود شبانه روز وقت میگذاشتم هر نظری که فک میکردم به کارشون میاد میگفتم چون همسرم تو کار کابینت و دکوراسیون هستن و خودم طراحی.... حتی شده بود بچه ها نقشه اشپزخونه میفرستادن من مفت مسلم براشون طراحی میکردم ... توقع نداشم اینهمه بازدید کننده و یک نفر حاضر نیست کمک فکری بهم بده...
حالا اگه تاپیک مادر شوهر و خیانت میزد یکی همه حمله میکردن جواب بدن .
ا.کی تاپیک رو میبندم هیچ کمکی نمیخوام.

دست تنهام همتون لابد موقع اسباب کشی ماماان و باباتونو خواهرتونو مادر شوهر و دو تا کارگر براتون میان ...من تنهای تنهام فقط دلم گرفته بود کمک خواستم
2731
مبارکه
به سلامتی
اولا که آینه قرآن یادت نره
قبل از هرچی اونارو ببر و یه گوشه بزار
برای نظافت هم من کارگر گرفتم همه جا رو ضد عفونی کرد منظورم آشپزخونه و سرویس بهداشتیه

فردا اسباب هم میبری؟
یعنی بسته بندی کردی الن همه چیو؟
اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد...
رزین جان من تجربه زیادی رارم تو اسباب کشی چندتاشو میگم اگه بدردت خورد بازم میگم

وسایلاتو جوری کارتن کن که هر چیزی منتقل بشه همونجایی که قراره چیده بشه مثلا اتاق خاب جدا اتاق نینی جدا.......وروشون را با مازیک بنویس تا نخای بگردی

من تجربه خودمه که اسبابمو بردم بعد کابینت کردیم زندگیم با خاک اره یکی شد اگه میتونی اول کابینت کن بعد ببر

درمورد نظافت هم راستش من خودم همه جارا با شلنگ اب وتاید میشورم این بهترین ضد عفونیه لک هم نمیشه خیال ادم هم راحته

اگه مستاجر چند سال نشسته شیرالات توالت را عوض کن
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1270692&PageNumber=1 ایده های ناب و جالب برای شب یلدا
بله خیلی خستم....
همه کارتون ها رو بستم خونه تقریبا جمعه همه کشو ها رو مرتب کردم که نهایتا کشو ها رو تو کیسه بگذارم طوری ببرم که بهم نریزه دوباره کار شه اما واقعا گیجم که فردا و تو این فاصله شوهرم کابینت کنه من چیا رو ببرم اخه همسرم واسه کارش ماشین داره (وانت) و نمیخوایم ماشین باربری بگیریم کارگرش هم کمکمون میکنه اما همه مدیریتش با خودمه هیییی
مرسی بابات کتاب که گفتی ببرم
مرسی کاترین جان.... نه مستاجره یک ساله نشسته خونه نوساز بود خریدیم اما نمیدونم موقع تحویل گرفتن خونه حواسم به چه چیزایی باشه که سالم مونده باشه
جقدر دل نازکی خواهر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم تو اسباب کشی هام همیشه تنها بودم حتی اخریش شوشو هم نبود بازم میام میگم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1270692&PageNumber=1 ایده های ناب و جالب برای شب یلدا
یک سری وسیله ها مونده که ادم گیج میشه بریزم؟ ببرم؟ ببرم کجا بگذارم؟ نبرم حیفه لازم میشه میفهمین الان اون مرحله است که کلافم کرده.....
میگین تو این یک هفته شوهرم کار میکنه اصلا وسیله نبرم؟ کمد لباسا رو نمیشه چید تو اتاق خواب؟ یا رخت و خوابا؟ فک کینن همه لحاف تشکا و بالشا رو در اوردم شستم دونه دونه ملافه کردم خریت کردم دوختم همه رو هنوز انگشتم بیحسه....
اگه اینطوره اول شکستنیها و کارتونهایی که زیر دست و پا اذیت میکنه رو ببر
بزار تو کمدهات که جلو راه نباشه
اگه وقت داری مثلا فردا وسایل آشپزخانه و تو کمدها رو ببر بچین
بعد روز بعدش بقیه رو
اینطوری شلوغ نمیشه گیج نمیشی
اگر نه هر کارتونو ببر تو اتاق مربوطه
اولش هم سعی نکن مرتب بچینی
فقط از کارتون در بیار بزا تو کمد و کابینت و اینا که جلو راه خلوت بشه
بعد سر فرصت بچین
به سلامتی بری خونه نو
شب موقع خواب تسبیح حضرت فاطمه بنداز بگو فردا کارم سبک بشه
موفق باشی
اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد...
2706