2737
2739

خوب اگه قلط میزنه و میشینه پس مشکلی نداره که.فک کردم کلا عکس العملی نداره.احتمالا  دیر راه میفته چون اولین قدمش رو سینه قلط میزنن

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
آره عزيز ميشينن

دست به دیوار یه چیزی نمیگیره بلند شه بایسته؟ عزیزم بچه خواهر شوهرم دقیقا همینطوری بود فقط میتونست بشینه وقتی 10 ماهش بود...مشکلی نداشت بعد چند ماه خودش بلند شد ایستاد و راه رفت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط تمرینش بده روزی ده دقیقه بذارش کنارمبلی جایی وایسته خودتم ازپشت مواظبش باش روی مبلم جلوش وسیله بذاربازی کنه

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
2731
جدى نوه خاله تون ميتونست بشينه؟

آره مینشست اما قلط نمیزد اصلا سینه خیزم میخوابوندیم رو بالشت گریه میرد هیچ تلاشی نمیکرد. اما چیزی میدادیم دستش یکم سست میگرفت قدرت دستش به سنش محکم نبود که بتونه بکشه یا پرت کنه.الان دختر خاهرم ۱۰ ماهشه موهای منو محکم میکشه که نیوفته یا لباسمو محکم میگیره تعادل برقرار کنه یا خوشحال باشه اسباب بازیشو قشنگ پرت میکنه .ولی اون نمیتونست

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
2740
[QUOTE= 71023297 ]چراالکی نگرانش میکنی؟؟؟دخترمنم نمیرفت فقط نشسته میرفت جلو اونم ازهمین ده یازده ماه ...

پسر منم اصلا سینه خیز نرفت اصلا چهاردست و ما نرفت

خیلی زود دندون در آوورد و نشست و در کمال تعجب نشستنی میرفت جلو.....بعد آروم آروم چهار دست و پا رفت الانم که یک سالشه چند قدم راه میره

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.

اصلا نگران نباش عزیزم بچه ای که نرمی استخون داشته باشه کلا نگاش که بکنی متوجه میشی فقط یکم بچتون تنبله مثل دخترمن😂😂😂

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
2706