2737
2739
عنوان

پوشک پوشک پوشک گرااااانـــــی وااااای

| مشاهده متن کامل بحث + 2553 بازدید | 75 پست

سلام مامانا. مامانايي که نوزاد و کوچولو دارن، يه پست ديدم انواع لباس هاي نوزاد به همراه تخفيف ها و حراج هاي خوب زده بود.من ديدم خوشم اومد.گفتم اينجا لينکشو بزارم دوست داشتيد بريد ببينيد:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=150002044

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا کنه قیمتا برگرده وگرنه با این اوضاع باید بریم سمت لاستیکی بچه

واقعا خیلی قیمتا لحظه ای داره بالا میره
من خودم از ی سایت پوشک میگیرم
اینجوریه که من سفارش ثبت میکنم میرن کمترین قیمت بازار رو پیدا میکنن برام میفرسن اسم سایتش "کف قیمت " هست تو گوگل سرچش کنید

2728
وا.وقتی خریدنش به صرفه نباشه یا تشه خرید میشه بگی باید چیکار کرد؟اتفاقا خیلیا هستن ک میشورن.کلاستو و ...

منظورش اینه که کسی نمیاد کهنه بچه مارو بشوره.راست میگه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

سلام.مادران عزیزپوشک ببم سایزچهار چندکارتن قیمت قبل دارم کارتن 12بسته وهربسته 12عدد.کارتنی370/000هزارتومان.مغازه میده 512/000هزارتومان.برای دوقلوهام استفاده کردم عالیه.شرکت پارس حیات دو برند مولفیکس وببم تولیدمیکنه.کسی نیازداشت به شماره 09398800812تماس بگیره

سلام.مادران عزیزپوشک ببم سایزچهار چندکارتن قیمت قبل دارم کارتن 12بسته وهربسته 12عدد.کارتنی370/000هزارتومان.مغازه میده 512/000هزارتومان.برای دوقلوهام استفاده کردم عالیه.شرکت پارس حیات دو برند مولفیکس وببم تولیدمیکنه.کسی نیازداشت به شماره 09398800812تماس بگیره

سلام واااای اره منم از همین استفاده میکردم واسه بچم هم خیلی گرون شده و هم جدیدا پای بچم جوش میزد. یکی از دوستام از پوشک مولفیکس استفاده میکرد منم جدیدا دارم استفاده میکنم هم قیمتش مناسب تره هم کیفیت وااااااقعا بالاست. 

2740

سلام منم همین مشکل رو داشتم خیلی قیمت پوشک ها بالا بود ولی با آنلاین شاپ ایلیا شاپ آشنا شدم واقعا قیمت پوشک بچه رو منصفانه و ارزون تر از همه جا میگن شما هم برید ببینید شاید به کارتون اومد. eliyashop.ir اینم لینک سایتشون

خدایااااااا  من دوقلو توراه دارممم چجوری از پس هزینه پوشک بر بیام؟😔

گزون نیست نسبت به چیزای دیگه منم دو تا پوشکی خواهم داشت بزودی ، فعلا که برجی ۴۰۰ اینا میشه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
گزون نیست نسبت به چیزای دیگه منم دو تا پوشکی خواهم داشت بزودی ، فعلا که برجی ۴۰۰ اینا میشه 

تاپیک مال چندسال پیشه😁😁

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟
البته جواب کاربری ک دادی الان بچه هاش 6سالشونه چون تاپیک قدیمیه

اتفاقا گفتم چرا عدد ها اشتباهه خخخخخ

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706