2737
2739

هووو ایز دایی ابراهیم ؟

شازده دوماد غم نخور نومزدت با ناز مياد..اى حمومى اى حمومى اب حموم تازه كن تا بيارن عروس خانوم خلوت اماده كن ..اسب بردن تو حياط عروس خانوم شد سوار خير ببينى ننه عروس اين گل از خونه ات دراد ..يار مبارك بادا ايشالااا مبارك بادااا ..اگه با امضام شاد شدى يه دعا كن شازده دوماد ورپريده پيداش شه صلوات ايضا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ابی؟

شازده دوماد غم نخور نومزدت با ناز مياد..اى حمومى اى حمومى اب حموم تازه كن تا بيارن عروس خانوم خلوت اماده كن ..اسب بردن تو حياط عروس خانوم شد سوار خير ببينى ننه عروس اين گل از خونه ات دراد ..يار مبارك بادا ايشالااا مبارك بادااا ..اگه با امضام شاد شدى يه دعا كن شازده دوماد ورپريده پيداش شه صلوات ايضا 
2738
همون که یه سایت معروف داره به سوالای در رابطه با حاجت و کشف مطلب و........جواب میده

اهان من تو یه تاپیکا اسمشو دیدم که فک کنم نوشته بودن ایمیل باید بزنی، میگف خودتونم میتونین انجام بدین دایی ابراهیمم اگه بخای براتون انجام میده، همین حرفا یادمه 

اهان من تو یه تاپیکا اسمشو دیدم که فک کنم نوشته بودن ایمیل باید بزنی، میگف خودتونم میتونین انج ...

رفتم سایتشون نوشته بود سوالاتتون رو از طریق ایمیل به هیچ وجه نپرسین😒😒

باور داشته باش که بهترین خلق خدایی بانو
رفتم سایتشون نوشته بود سوالاتتون رو از طریق ایمیل به هیچ وجه نپرسین😒😒

منم الان رفتم ،اره گفته سوالاتتونو نپرسید مگر اینکه در خواست دعا و یا محصولات ما رو داشته باشین ،احتمالا اگه ببینن مثلا دعایی چیزی میخای پاسخگو باشن

همون که یه سایت معروف داره به سوالای در رابطه با حاجت و کشف مطلب و........جواب میده

کجاست 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2706