2752
2734
عزیزم ببخشید من  متوجه اون قسمتش ک باخلال دندان میریم مرکز قالب کیک متوجه نشدم میشه واضحتر توضی ...

خلال دندون فرو میکنی داخل کیک میاری بیرون 

مگر میشود زندگی ام را بهم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم اون دوقاشق ارد رو نمیریزم خیلی خوب و خوشمزه میشه کیکام

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
2731
عزیزم ببخشید من  متوجه اون قسمتش ک باخلال دندان میریم مرکز قالب کیک متوجه نشدم میشه واضحتر توضی ...

اگه مواد کیک بهش چسبید ک هنوز نپخته اگه خشک بود پخته میتونی بیاریش بیرون 

مگر میشود زندگی ام را بهم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار ...

من داخل پلوپز درس میکتم البته پلوپزم برنامه مخصوص کیک داره 

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
خو میدونم همونام چنتا پیمونن کدومش

با پیمانه بزرگش استفاده کردم

واس آرد گفته دو پیمانه و نصف

من اون بزرگه رو دو پیمانه پر کردم

و دوباره با همون پیمانه بزرگ رو تا نصفه آرد ریختم

زن، زندگی، آزادی🖤مرد،میهن،آبادی
سفيده وزرده روجدانمنيم؟

نه عزیزم چرا جدا 

اخه توهمه دستوراسفيده روجداهم ميدنن تاازظرف جدانشه

نه عزیزم من جدا نمیکنم ولی خسابی میذارم هم بخوره جوریکه رنگش کرم روشن روبه سفیدی میره 

سفيده جدا٥دقيقه هم بخوره؟

نه. سفیده تا وقتی ظرف رو برمیگردونی نریزه. مدام چک کن که بیشتر هم نخوره وگرنه کیک زبر میشه

توی اغلب کیکها تخم مرغ کامله که پنج تا ده دقیقه اول با شکر هم میخوره. بعد روغن و شیره که هر کدوم یک دقیقه با دور کند هم بخوره چون پف کیک رو میگیره. بعد آرد و ب پ که با هم الک شدن در سه مرحله با همزن دستی

یا رفیق