2733
2734
عنوان

خانما میدونیدهزینه دستگاه گذاشتن چقدره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 90 پست
بعضیا شدن، یه خانمی تو یکی از شهرای اطراف ما، ای یو دی داشت، بچه اولش 4یا5ماه بود، دومی رو ک باردار ...

اخى حتما افسردگى گرفته بوده 

افسردگى بعد زايمان خيلى بده ادم واقعا به فكر خودكشى ميفته اگه درمان نشه

سينه ام دكان عطاريست... دردت چيست؟!
اصلا درکتون نمیکنم چرا الکی میگین قیمتارو مگه میشه واس یه تیکه پلاستیکی این همه پول داد اخه

عزیزم چرا باید دروغ بگیم اون یه تیکه پلاستیک هشت سال میتونه برام کار کنه هزینه اش به نظر من از بقیه روشها خیلی بهتره هم راحتیش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بهداشت گذاشتم راضی بودم خیلی خوب گذاشت دردو ناراحتی نداشت خوب بودم اما هر چند ماه چک کن و ورزش سنگینم نکن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2728
اصلا درکتون نمیکنم چرا الکی میگین قیمتارو مگه میشه واس یه تیکه پلاستیکی این همه پول داد اخه

عزیزم اگه احساس میکنی الکیه، میتونی بری قیمت بگیری و ب حرف ما بسنده نکنی.

دوست عزیزم اگر دوست داشتی یه صلوات برای نیت تو دلم بفرست!❤🙏                                                 💞اللهم عجل لولیک الفرج💞
اخه بعضیا میگن بابدنشون سازگار نبوده که رفتن دراوردن دراوردنشم سخته

خییلی محدودن که اینجوری میشن اونام خیلیان که صبر نمیکنن تا با بدنشون سازگار بشه کی گفته درآوردنش سخته😮😮درآوردنش یه لحظه س نخ ومیکشن درمیاد چه حرفیه آخه

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
اخى حتما افسردگى گرفته بوده  افسردگى بعد زايمان خيلى بده ادم واقعا به فكر خودكشى ميفته اگه درم ...

😢😢😢

دوست عزیزم اگر دوست داشتی یه صلوات برای نیت تو دلم بفرست!❤🙏                                                 💞اللهم عجل لولیک الفرج💞
خییلی محدودن که اینجوری میشن اونام خیلیان که صبر نمیکنن تا با بدنشون سازگار بشه کی گفته درآوردنش سخت ...

واقعا؟!!! 

من فك ميكردم نياز به بى هوشى داره 

سينه ام دكان عطاريست... دردت چيست؟!
2738
عزیزم چرا باید دروغ بگیم اون یه تیکه پلاستیک هشت سال میتونه برام کار کنه هزینه اش به نظر من از بقیه ...

بله واس منم هشت ساله هستش ولی قیمتهایی که دوستان میگن نجومیه مگراینکه مس باشه یاطلا

این نیز بگذرد...خدایا بابت همه چی شکرت ♥️🤝🏻🌱

[QUOTE=70650316]شنيدم درد و لكه بينى مياره ممكنه هم بهت نسازه اصلا [/QUOTE

خودتونم میگید ممکن یعنی شامل همه نمیشه و دربیشتر مواقع اگر صبر کنن تا سه ماه بدن سازگار میشه

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
عزیزم اگه احساس میکنی الکیه، میتونی بری قیمت بگیری و ب حرف ما بسنده نکنی.

من خودم دوماه پیش گذاشتم۴۰تومن اونم امریکایی تازه پیش دکترمتخصص 

این نیز بگذرد...خدایا بابت همه چی شکرت ♥️🤝🏻🌱

😮😮😮اون یک تیکه پلاستیک تولید سبد سازی سر کوچه نیست قطعه پزشکیه

5 سال پبش که من گزاشتم 200 بود

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706