2737
2734
سلام .بچه تون املاش خوبه.من درگیر املای پسرم هستم .خوندنش بد نیست .ولی املاش اصلا خوب نیست همش حرف ج ...

بد نیست  برای املا   صدا کشی باهاش کار کن 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
سلام .بچه تون املاش خوبه.من درگیر املای پسرم هستم .خوندنش بد نیست .ولی املاش اصلا خوب نیست همش حرف ج ...

درس پسرت کجاست . پسر من ای 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
صداکشی کار میکنم ولی اصلا درست نمیشه

من با این روش  بهش یاد دادم . اول میگم بخش کن . بعد دایم جدول دوستی باهاش کار میکنم  همشو  حفظم هست  تو خونه سوال میکنم ن با آ  میگه نا . اینا رو بدونه خیلی خوبه . میتونی رو برگه  نشانه ها رو  بنویسی  بعد مثلا بگو آداب بیا نشانه ها رو کنار هم بزار . کلا بیشتر با بازی بچه ها علاقه دارن .  من بچم  تخته  دوست داره رو تخته  با چن تا ماژیک   تمرین میکنم 

من با این روش  بهش یاد دادم . اول میگم بخش کن . بعد دایم جدول دوستی باهاش کار میکنم  ...

جدول دوستی رو کامل حفظه .با کارت نشانه و ترکیبات جدول دوستی رو درست کردم .با کارت کلمه ها رو درست میکنه ولی برا نوشتن حرف جا میذاره .مثلا دبستان ب رو نمیذاره .آبادان با رو نمیذاره.نشانه جدید ک درس میدن جدول دوستی رو خودش مینویسه .نشانه ها رو هم درست درست میگه فقط گاهی اوقات د و   ر   را قاطی میکنه

جدول دوستی رو کامل حفظه .با کارت نشانه و ترکیبات جدول دوستی رو درست کردم .با کارت کلمه ها رو درست می ...

عزیزم خوبه دیگه زیاد سخت نگیر .  شما تلفات خیلی باید خوب و  شمرده باشه  . به بچه ات بگو تلفن کن و بنویس  .   نگران نباش کم کم راه میفته  . 

عزیزم خوبه دیگه زیاد سخت نگیر .  شما تلفات خیلی باید خوب و  شمرده باشه  . به بچه ات ب ...

امیدوارم درست بشه .کلا از نوشتن خوشش نمیاد .همش میگه من فقط خوندن رو دوست دارم .ممنون عزیزم بابت راهنمایی .

2740
امیدوارم درست بشه .کلا از نوشتن خوشش نمیاد .همش میگه من فقط خوندن رو دوست دارم .ممنون عزیزم بابت راه ...

خواهش عزیزم بچه های الن اکثرا همینن  دوس ندارن . بیشتر دنبال بازی هستن