2737
2739

واقعا فاز دوستانی که تاپیک میزنن طلا چند دلار چند چیه؟

عزیزم گوگل سرچ کن صد و سی و نه تا سایت و کانال مربوط به بانک مرکزی و صنف و اتحادیه صرافان و طلافروشان هست 

اگه صرافی و طلافروشی آشنا هم داشته باشید تلفنی قیمت میدن

اون دوستانی هم که اینجا قیمت میدن از رو همین سایتها نگاه میکنن

خرید و فروش هم اینجا انجام نمیشه که رو قیمتها تاثیری داشته باشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

😁😁😁

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای دمت گرم بخدا دیگه حالم ب هم میخوره دو ماهه دیگه اعصاب نمونده برامون همش شده طلا دلار 

دلار طلا

در حال اقدام برای بارداری ام دعا کنید دامنم دوباره سبز بشه یه پسر دارم که همه ی زندگیمه...  
2728

😭😂😂😂😂😂😂😂😂دهنمون صاف شد بخدا

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

وای گفتی 

یعنی رو مخ هستن حسابی 

حالا هم اینا 

هم اینکه یکی تاپیک میزنه عوارض فلان دارو چیه؟ 

تب کردم چکار کنم 

فلان خوراکی رو بخورم یا نه ؟ باردارم 

بابا مگه اینجا سرچ گوگله 

2738

یعنی از صبح کشتن مارو 

الان یه نیم ساعته گیر دادن به 

ستاره

من نمیدونم چزا یه خانم انقد دغدغه سکه و طلا و دلار داره 

ماهم داریم ولی دیگه انقد شورش نمیکنیم والا

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

هرکسی هم میگه طلا و دلار بالا میره یا پایین میاد از روی فهم و عقل و شرایط خودش میگه ....به همدیگه فحش بدین چیزی عوض میشه ؟ واقعا فکر کردین میان پستهای موافق یا مخالف رو اندازه میزنن قیمت میذارن رو دلار؟!؟ 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
وای گفتی  یعنی رو مخ هستن حسابی  حالا هم اینا  هم اینکه یکی تاپیک میزنه عوارض فلان ...

بله اینجا سایت بارداری عزیزم 

غیر اینا سوال بشه باید شک کرد

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

خسته اننننن

حال ندارن تو نت آنلاین چک کنن!

تاپیک زدن راحت تره فکنم.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706