2733
2739

چرا عایا؟

من تازه اومده بودم اون دوتا دوستی که منو ریپلای کردن بخونم!

لامند و مریم بیایین ببینم چی گفتین😜

من اگه همه پیش بینیام به این سرعت درست درمیومد چی مییییییشد!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

خخخخ داشتم میخوندم هنوز ک ترکید

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخ داشتم میخوندم هنوز ک ترکید

منم

تازه وارد بحثای کارشناسانه شده بودیما

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2731
چی شده آیا؟

دوستمون راهنمایی خواست، تا خواستیم بریم بالای منبر، منفجر شد

2738

دیگه زیادی وسط سایت چند هزارنفری دلبری کنین معلومه  میترکه 😁😁😁نمیدونم چرا. اسم دلبری و خانم قری و اینا که میاد همش  اون اسب خوشبخت و قورمه سبزی توی ناف و سالاد شیرازی روی ... سس شکلات روی ...میاد جلوی چشمم بعد به جای دلبری اشمئزار رو قشنگ حس میکنم😁😁😁😁😁

حال متکلم از کلامش پیداست
دیگه زیادی وسط سایت چند هزارنفری دلبری کنین معلومه  میترکه 😁😁😁نمیدونم چرا. اسم دلبری و خانم ...

امضاتون زیباست 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤
از همینجا شروع کن  به منم یاد بده

😂😂😂😂

اول از همه اعتماد به نفستو ببر بالا و بلند بلند از خودت تعریف کن😁

دیگه زیادی وسط سایت چند هزارنفری دلبری کنین معلومه  میترکه 😁😁😁نمیدونم چرا. اسم دلبری و خانم ...

نمیدونم چی رو میگی اسب خوشبخت و ... چیه؟

2706