2733
2734
عنوان

بادى اسپلش ماى

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 33 پست
دیگه چ خبر😂 ازت خوشوم اومد 😁

سلامتى😁😁😁

كار 😪زندگى

نگرانى برا گوجه  

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزيزم الهيه.كجاي تهراني اگ دوري ك نمي ارزه بخاطر ي بادي اسپلش پاي بياي الهيه     ق ...

ماى نخريدم قبلا نميدونم قيمتشو

من سعادت آباد بالاتر نميام برا روحيه ام خوب نيس  

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
2731
اگه خوبه منم بخرم اسمش قشنگه

تو اينستا نوشتن خوبه حالا نخريدم نميدونم

چرا عشقولي؟؟؟؟؟؟؟ الان بادي اسپلش ماي شده ٧٨تومن

واقعا؟🤨

همون ويكتوريا رو ميخرم اصلا

٧٨ ماى؟؟؟

خدايا به كجا داريم ميريم!😒

2740
ببخشیدا ولی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتى از حموم مياى بيرون اسپرى ميكنى به بدنت بوى خوبى ميده كل بدنت،بعضياش رطوبت پوستت رو هم نگه ميداره،بعضياش شاين هم داره😊

واقعا؟🤨 همون ويكتوريا رو ميخرم اصلا ٧٨ ماى؟؟؟ خدايا به كجا داريم ميريم!😒

اره خداييش

البته معمار جون فيكم داره ها، فك كنم فيكاش خ ارزونتر باشه

حالا اگ اينطرفا اومدي اسم مغازم آليس

حرف وقت اومدي قدمت روچشم مغازه خودته  

بي خيال دنيا و قانوناااااش  
اره خداييش البته معمار جون فيكم داره ها، فك كنم فيكاش خ ارزونتر باشه حالا اگ اينطرفا اومدي اسم مغا ...

مرسى عزيزم لطف دارى😘😘😘

وقتى از حموم مياى بيرون اسپرى ميكنى به بدنت بوى خوبى ميده كل بدنت،بعضياش رطوبت پوستت رو هم نگه ميدار ...

جدیییی؟؟؟ چه خوبه پس . راستش من تا حالا استفاده نکردم. میشه بگین باید برای خریدنش بگم چی میخوام ؟؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💐
جدیییی؟؟؟ چه خوبه پس . راستش من تا حالا استفاده نکردم. میشه بگین باید برای خریدنش بگم چی میخوام ؟؟

بادي اسپلش بگو

مثل اسپري رايحه هاي مختلف داره عزيزم هركدومو داري انتخاب كنم

بي خيال دنيا و قانوناااااش  
بادي اسپلش بگو مثل اسپري رايحه هاي مختلف داره عزيزم هركدومو داري انتخاب كنم

مرسی که جواب دادین ولی ببخشیدا اگه میشه یه نمونه عکس بذارین که اگه یه فروشگاه بزرگ رفتم بدونم چه شکلی هستش ممنون

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💐