2737
2739
عنوان

تازه فهمیدم باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 46 پست
آخه عزیزم دوتا پله ی تخت ، هیچ خطری نداره

شاید باورت نشه دوست مامانم یه هندونه سه چهار کیلویی برداشته بود بچش سقط شد 😑

البته مشکلم داشت

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ماه های اول خیلی خطرناکه فقط ۳ ماه اول ....برو سرچ کن بخون 

میدونم چی میگی عزیزم. ولی کلا مطالب نت زیاد قابل اعتماد نیست پرسیدن از دکتر بهترین راهه چون دکتر خودش بیمارشو میشناسه که نیاز به استراحت داره یا نه. ایشالا همتون به سلامتی زایمان کنید. منکه کل بارداریم با استرس گذشت الان پشیمونم چقد الکی حرص خوردم

الهی به امید خودت...  
2731
میدونم چی میگی عزیزم. ولی کلا مطالب نت زیاد قابل اعتماد نیست پرسیدن از دکتر بهترین راهه چون دکتر خود ...

میدونم عزیزم استرس نیس ولی ادم باید احتیاط کنه تازه استاتر یه سقطم داشته دیگ نباید اون راه رو بره که یکم مراعات کردن ب جایی بر نمیخوره 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2740
حالا دکترخودم شهرستانه باید اخر هفته برم پیشش.حالا از سوار ماشین شدن و تکونای ماشینم میترسم .۲ساعت ر ...

با دو ساعت چیزی نمیشه عزیزم ولی در کل خیلی مواظب باش ....

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
اخه کار سختی که نمیکنم فقط سر کلاسا میشینم.بعدشم میام فقط دراز میکشم

نمیدونم چون الان جای خوابتم خوب نیس واذیتی وایناالان ب استراحت مخصوصاخواب شبتم نیازداری بازخودت بهترمیدونی چون سقط داشتی میگم ک خ احتیاط کنی انشاءالله خداحفظش کنه

نمیدونم چون الان جای خوابتم خوب نیس واذیتی وایناالان ب استراحت مخصوصاخواب شبتم نیازداری بازخودت بهتر ...

قربونت برم ممنون...دعا کن.امروز واقعا کلافه شدم که خواستم برم سرجام.باز گفتم قبلش از شما مشورت بگیرم

من یه نگرانی دیگه هم دارم .دوران بارداری باید غذای سلف دانشگاه بخورم.😣که ادم عادی که میخوره جوش میر ...

ببخشید اگه خوابگاهی هستسن شوهرتون و زندگیتون کجا و چی چه جوری؟ 

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه..