2733
2734
عنوان

مادر و پسر بعد از 30 سال گم کردن هم بر اثر کینه مادر شوهر، به هم رسیدند

| مشاهده متن کامل بحث + 2593 بازدید | 47 پست
ندا از این سایت فارس نیوز خیلی جالب شد حتما بیا خبرش را بده یادت نره می تونی زنگ بزنی از فارس نیوز با خبرنگارش صحبت کنی http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8911220336 وابط عمومی خبرگزاری فارس در ساعات اداری با شماره تلفن های 88911848 و 88937707 آماده پاسخگویی به سئوالات شما بوده و همچنین تلفن و فکس 88895540 به طور شبانه روز آماده دریافت پیامها و دیدگاه های شما جهت انتقال به مجموعه خبرگزاری می باشد. م
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خالم ارومیه اس..من ازش خبر ندارم..یا شایدفعلاً به کسی چیزی نگفته باشه...مامانم باهاش درارتباطه!

جالب اینه که اون پسرش هم مشهد بوده...خدای من
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
2731
به مامانم زنگ زدم اونم در دسترس نیست..
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
بچه ها بیاین...دوستان این مادر و پسر که بعد از 30 سال همدیگه رو پیدا کردنمادر و برادر منن...

تو پست های قبلی چون مطمئن نبودم که اونا باشن گفتم اون خانم خالمه (چندتا آشناهم دارم تو سایت ) درحالیکه مادر وبرادرم هستن...مامانم چون من تو غربتم وخیلی از خانوادم دورم و از طرفی هم باردارم و،نخواسته بودن که من ناراحت بشم به من جریان رو نگفته بودن...

من بعد از دیدن این تاپیک به خواهرم زنگ زدم و قسمش دادم که اگه اونا هستن به من بگن و خواهرم گفت که آره این خبرخبر اوناست...1ساعته که دارم گریه می کنم...یکشنبه مامانم قراره بره تهران...

سحرجون ازت ممنونم اگه این تاپیک رونمی زدی خدا می دونه منکی مطلع می شدم...
وای ندا جون چقدر جالب کاشکی میشد عکسهای دیدارشون رو هم ببینیم چقدر قشنگه اون لحظه دیدار .

واقعا با وجود اینترنت دنیا خیلی کوچیکه و همه از همه چی با خبر میشن .
.•*´`*•.**`•.¸¸.•´*تزئینات نمدی یونیک *.•*´`*•.*`•.¸¸.•´
وبلاگ:http://felt-decoration.mihanblog.com

کلوب نی نی سایت http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=22435
آره پریا جان ..معجزه امام رضا بوده...
وایییییییییییییییییییی
مو به نتم سیخ شد
خدای من چه کارا که نمیکنیییییییییییییییییییییی
ندا جون خسیلی خوشحال شدمممممممممممممم
حتما ماجرای کاملش رو برامون بزار تاپیک بزن حتما
ممکنه من نبینم واییییییییی من خیلی دوست دارم بدونم
خواهشال برام میل بزن خواهش میکنم میل بزن آدرس تاپیکت رو بزار یا ماجرا رووووو
خدا جونم دوستت دارمممممممم شکرت شکررررررررررررررررررررر
تورو خدا یادت نره هاااااااااااااااااا ندا جون
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.