2752
2734
آخی الهی... ناراحت شدم گلم خداراشکر که راه میره انشااله حرف هم میزنه من یه مدت میبردمش کاردرم ...

حتما ببر...خیلی خوبه ک گردن گرفته...هزینه ها ک خیلی بالاس.کدوم شهری؟بهزیستی مناسب تره قیمت هاش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه این حرفا چیه انشالله خوب میشه این بچتو اصلا کهنه نبند بیچاره به حد کافی سختی میکشه پوشک ببند که ل ...

عزیز دلم

ممنونم از توجه و محبتت

زنده باشی الهی

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
حتما ببر...خیلی خوبه ک گردن گرفته...هزینه ها ک خیلی بالاس.کدوم شهری؟بهزیستی مناسب تره قیمت هاش.

آره گردن گرفت همون مدت 

من شهرستان های شیراز هستم عزیزم

یه مدت هم میبردمش بهزیستی شهرمون ولی تغییری نکرد کارشون زیاد خوب نبود

بردمش شیراز که گردن گرفت

خیییلی سختی کشیدم

شیراز ازمون دوره

با بچه ناتوان کلی اذیت شدم...

اونجا خوابگاه گرفته بودم

خیییلی سختیها کشیدم.....

آره گردن گرفت همون مدت  من شهرستان های شیراز هستم عزیزم یه مدت هم میبردمش بهزیستی شهرمون ولی ...

عزیزم....تنها می تونم بگم دعا می کنم خدا صبرش هم بده. میدونم غمت سنگینه...برای منم دعا کن.یاعلی

عزیزم....تنها می تونم بگم دعا می کنم خدا صبرش هم بده. میدونم غمت سنگینه...برای منم دعا کن.یاعلی

عزیزدلم ممنونم ازت گلم 

فدات بشم