2737
2739
عنوان

خانومایی که بینیشون رو پلاسما کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 148152 بازدید | 132 پست
دوستم بینی شو پلکسر کرده خیلی خوب شده مامانمم سه روزه انجام داده هنوز که معلوم نیس لکه هاش زخمه .ول ...

سلام عزیزم میشه بگید دوستتون که نتیجه پلاسماش خوب بوده کجا انجام داده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته البته بستگی داره کسایی ک بینیشون استخوانی هست لیفتینگ میکنن و ژل تزریق میکنن ک قابل بازگشته ب ...

دختر دایی من انجام داده. یادمه چن جلسه میرفت الان هم اینجور نشده ک بینیش خیلی تغییر کرده باشه کوچیک کوچیک شده باشه ولی کوچیک شده اینجورم نبوده ک بی فایده باشه

سلام عزیزم. شما کجا انجام دادین؟

نازگل جون خواسی انجام بدی برو پیش دکتر صابر راد کارش عالیه حرف نداره. تازه تا اخر این ماه هم تخفیف گذاشتن واسه خدمات پلاسما. من خودم اونجا انجام دادم خیلی راضیم

2731
2738

چرا اطلاعات الکی میدید ی عده.اگر نمیدونید سکوت کنید.دوستم انجام داده. خیلی خوبه.امالکاش،بعد چن ماه هنوز نرفته. دماغش کلا دون دون

ی خانوم شاد و مثبت😄عاشق خودمم😄خدایاشکرت که منو،من آفریدی.😃جذذذاب،گوله نمک،شیرین،خواستنی،توبهترینی،توبهترینی😆😆😆

مژده به خانم های اهوازی

جهت دیدن   نمونه کارها پیج مارو در اینستا دنبال کنید

@plexer.simahadizadeh

شماره تماس و واتساپ ۰۹۳۶۴۸۵۷۵۶۵

£££££££££££££  آف ویژه خدمات تخصصی پلکسر فقط به مدت یک هفته ££££££££££££££

@@@ بدون عمل. بدون درد. فقط با بی حسی موضعی. بدون هیچگونه تزریق. بدون هیچگونه ضرر.با ماندگاری بیشتر نسبت به روشهای تزریقی ژل و بوتاکس و فیلر   @@@

رفع خط اخم ۵۰

خط خنده 1۰۰

خطوط پیشانی ۱۰۰ تا ۱۵۰

لیفت و کوچک کردن بینی گوشتی 1۵۰

پف بالای چشم هر دو چشم 1۰۰

پف زیر چشم هر دو چشم ۱۰۰

افتادگی پلک 1۰۰

چروک زیر چشم ۱۰۰

لیفت ابرو 1۰۰

خطوط اطراف لب ۱۰۰

غبغب ۱۷۰

=مشاوره رایگان خدمات تخصصی پلکسر فقط تماس=

..........(((دارنده گواهینامه بین المللی پلکسر)))........

&&خدمات مختص خانوماست&&

سلام من دفعه سوممه که پلکسربینی انجام دادم هیچ عوارضی نداره بینیمم نسبت به قبل جمترشده فقط یه دوره مراقبت بعدازپلکسره ک بایدباکرم ترمیم تاخوب شدن جای زخم والتهاب صبرکنیدهمین🙌

ماقدبلنداکسی ازچشممون👀بیفته دستوپاش👐🏻👣میشکنه🤨
مراقبت هاش رو انجام دادی عزیزم؟ من انجام ندادم اما تو پیج دکتری ک دارم گفتن ک ی پماد روش باید بزنی ...

جاش از بین رفت ☺️

یکبار انجام دادم.‌اولش بخاطر جاش ناراحت بودم ولی ترمیم شد. همون یکبارم خیلی موثر بود