2733
2739
عنوان

اورژااااااانسی😩 کمک🚨🚨🚨

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 20 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان فکردم۷۵/۰بوده خیالت راحت ممکنه پریودت بهم بخوره ولی اثرشون۹۹درصده گرمی فراوون بخو آبغوره ...

مرسی عزیزم 

اما از تقلبی بودنش  میترسم.  به نظرتون اگه HD هم مصرف کنم به صورت اورژانسی عیبی نداره؟

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2728
اگر داروی دیگه مصرف نمی کنی حله چون این قرصا تخمک رو خراب می کنن

ممنون .خدا کنه 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
خیالت راحت اگه همون ساعتای اولیه خوردی اثر میکنه  فقط هورموناتو بهم میریزه دیگه

انشالله همین جوره که میگین

ممنون