2733
2734

پسر من هم ۷سالشه و اوضاع منم همینه یکسره در حال شستشو هستم ولی چاره چیه ،پسر من هم خدا رو شکر مشکلات روحی نیست ولی زمینه ارثی داره شبها معمولا خودم بیدار میشم میبرم توالت ولی اگه خواب بمونم احتمال خیس کردن داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیرشون پلاستیک بزار.شبا قبل خواب ببرشون دستشویی پایعاتم نخورن هندونه واینا هم اصلا.بعدشم گناه دارن د ...

به خودشون ک سخت نمیگیرم بچه ان گناه دارن واقعا چون دست خودشون نیست توی خواب ولی برای من خیلی سخت میشه خصوصا وقتی میریم مسافرت یا خونه اقوام (ک از بیشترشونم دوریم و طبیعتا اگه بریم شب هستیم) چون نمیخوام کسی بفهمه و توی اعتماد به نفس بچه هام اثر بزاره😩

2728
و اصلا اصلا سرزنش و دعوا و ناراحتی نکن  چون مضطرب میشن و اضطراب خودش وضعو بدتر میکنه

دقیقا همینه من یک شب که خودم عصبی بودم دعواش کردم بدتر شد ولی بقیه وقتها معمولا اصلا به روش نمیارم و رختخوابشو و عوض میکنم  دوباره میگیره میخوابه اینطوری بهتر جواب داده و کلی کمتر میشه

2740
احتمالا ممکنه سردیشونه ی مدت امتحانی شب قبل خواب ی قاشق عسل طبیعی اصل بده 

اخ ک خودمو هلاک میکنم یه ذره گرمی بخورن لب نمیزنن انگار دارم دارو تلخ میدم😒

طبع خودشون گرمه و از گرمای زیاد شب هم حتما بیدار میشن اب میخورن اما مثانه شون سرده به نظرم یه دکتر طب سنتی بردم ک قطره سیاهدونه داد اما تاثیر خاصی نداشت ☹️

مامان من پلاستیک متری گرفته بود دورشو پارچه دوخت وسطشم ابر نازک دوخته بود میذاشت روی تشک داداشم طفل ...

من ک‌ اوایل اینکارو میکردم بعد میدیدم خیلی بیشتر اذیت میشم و خودشونم یخ میکنن رو اوردم به مای بی بی😭😭😭😭

2706