2733
2734
عنوان

تنها گذاشتن مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 27 پست
۳یا۴

برو شک ب دلت ننداز 

من در این باره خیلی با شوهرم صحبت میکنم

همیشه میگه مرد بخاد کاری کنه بیرون خونه هم میتونه از صبح ک میره بیرون سرکار ک زنش نمیدونه کجاست.واقعا هم راست میگه

اگه شوهرت ادم خوبیه برو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمام اين سوظنها درمورد تابيكهاي خيانتيه تو اين گرونه مردابنظرت ب اين چيزافك ميكنن😅اونا تو چه فازي ان ما تو چه عالميم😄😄😄

صافی مو‌بدون موادشیمیایی،با اتو سنگ معدن انجام میدم. 

وااای 

مردی که با یه مسافرت رفتن زنش خیانت کنه همون بهتر که بره

نه بابا به دلت بد راه نده گلم مردی که از لحاظ روانی کمبود نداشته باشه خیانت نمیکنه

با آرامش برو واسه منم دعا کن 

با شک بی خودی زندگی قشنگتونو خراب نکن

2731
اخه تقریبا۲هفته اس مریضم خونه مامانم افتادم  مامانم میگه بیا هوات عوض شه  شوهرمم میگه بر ...

ایمن کهدلت به حالش میسوزه با اینکه الکی بهش شک داشته باشی زمین تا آسمون فرق میکنه هاااا

چشم عزیزم هم دلم میسوزه هم نگرانم😁

ببین من موهام تو این راه سفید شده🤣🤣🤣🤣

کار خوبی نیست حس شک داشتن

تازه این حس اعتماد به نفس مردو ازش میگیره ناخودآگاه

اگه واقعا مرد خوبی بهش حس اعتماد بده

2738
اخه تقریبا۲هفته اس مریضم خونه مامانم افتادم  مامانم میگه بیا هوات عوض شه  شوهرمم میگه بر ...

اگه نری خودش در اولین فرصت جور میکنه و می‌بردت. تنها بری کوفتت میشه.. توی مریضی محبت همسر بیشتر از پرستاری مادر حال آدمو خوب میکنه. 

ما چون عادت نداریم تنهایی بریم بدون هم نمیرفتم صبر میکردم تا مرخصی بگیره درمورد اون حرفتم وقتی طرفت اهلش نباشه بذارش و برو آمریکا ولی اگه اهلش باشه برو تا سر کوچه و بیا کار خودشو میکنه 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76