2733
2734
عنوان

خانم تهرانی و نی نی یار محترم و سایر کاربرها لطفا تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1169 بازدید | 116 پست
چشم😢 چرا نمیشه استارتر تاپیک خودش رو حذف کنه اگه بشه خیلی از مشکلات توسط خود ما حل میشه.

چی بگم والا

کاش ی قابلیت داشت میشد افرادو ازتاپیک اخراج کرد و یا تاپیکو خودمون سریع حذف کنیم

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
دقیقاا قبلا اگه یادت باشه مدیریت پاسخگو بود پیگیری میکردن و به اطلاع کاربرا می رسوندن نتیجش رو

بله متاسفانه یادمه که نمیتونم انقدر خنثی بودنشونو درک کنم انگار یک سیاست کثیف هر قدربازدید و درامد بیشتر بهتر پشت این عملکرد ضعیفه

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین سایت جای مسخره بازی و نمک ریزی شده ی عده بلانسبت بی سواد ک معلوم نیست از کدوم نقطه کور گوشی دس ...

مدعیان مذهبی 🤢🤢دورو و دغلباز 

عکسهای بدون حجابشونو میزارن تو سایت اما از حجاب دیگران ایراد میگیرن

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
چطوره که کاربرای خوب و قدیمی رو با یه کامنت قطع دسترسی کردن رفت ولی در مقابل اینجور افراد صبورن

خصوصا سارا مامان امیر پرهام خیلی ناراحت شدم خانم به این باشخصیتی که حتی سابقه دریافت لوح به عنوان کاربر نمونه و مودب سایت رو داشته باید قطع بشه

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

@___harley__quinn____    

سوگل اون تاپیک دعوا بانامزد چراترکید؟؟ریپلای زده بودی پستمو اومدم ببینم دیدم ترکیده.

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
چیشده خانما ...میشه یکی توضیح بده...؟؟؟

متاسفانه چند وقتیه شاهد حملات لات های مجازی به سایتیم که بدون پروا به اپلود کردن عکس ها غیراخلاقی و زدن تاپیکها مستهجن مشغولن

مدعیان مذهبی 🤢🤢دورو و دغلباز  عکسهای بدون حجابشونو میزارن تو سایت اما از حجاب دیگران ایراد م ...

ب گفته بزرگشون عکس بدون سر موردی نداره و تحریک کننده نیست!!جالبه اینا بررسی میکنن ک واقعادتحریک نمیشن مردای سایت!!

جالبه یکی از این مدعیان دیروز عکس کاملا بی حجاب با لباس تور توری عکس گذاشته بود منتظریم ببینیم این خانوم جلسه ای چه نطقی برای تحریک ناپذیز بودن این عکس منشوری دارن😉😂

Lea  
ببین سایت جای مسخره بازی و نمک ریزی شده ی عده بلانسبت بی سواد ک معلوم نیست از کدوم نقطه کور گوشی دس ...

عزیزم اونا رو هم حتی کاربران مذهبی واقعی  سایت قبولشون ندارن و متوجه وقاحت و گستاخیشون شدن کسایی که ازشون حمایت میکنن از قماش خودشونن وگرنه یه سایت از دست آزار و اذیتهای هاشون در عذابن 

ببخشید باران جان بحث منحرف شد ولی واقعا مشکلات سایت یکی دوتا نیست آنقدر رسیدگی نمیکنن که همه مشکلات باهم قاطی شدن 

پیش آ بهار خوبی تو   اصل فصل هایی  
مدعیان مذهبی 🤢🤢دورو و دغلباز  عکسهای بدون حجابشونو میزارن تو سایت اما از حجاب دیگران ایراد م ...

ای بابا مشکلات سایت مثنوی هزار جلدی شده😅

کاملا با استارتر موافقم احسنت

سلامت باشید

متاسفانه چند وقتیه شاهد حملات لات های مجازی به سایتیم که بدون پروا به اپلود کردن عکس ها غیراخلاقی و ...

من فقط شاهد 1مورد بودم که یکی از دوستان درمورد زگیل تایپک زده بود بعد یکی از خاک تو سرای مرد عکسای افتضاح از خودش گذاشت هرچی گزارش میزدیم دیرتر پیگیری شد....

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  
2706