2733
2734
عنوان

خانم تهرانی و نی نی یار محترم و سایر کاربرها لطفا تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1169 بازدید | 116 پست
بهرحال بنظرم خودمون میتونیم کمک کنیم..من تاپیکم زدم گفتم زیرپستشون چیزی نگید حتی فحشم ندید چون خوششو ...

این مورد که صد در صد باید اعمال بشه صرفا وارد بشن و گزارش بزنن اما باید از مراجع قانونی هم پیگیری بشن 

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

باید کاربرایی که میرن توی این تاپیکا لودگی میکنن هم قطع دسترسی بشن.باعث خجالته کسایی که همه جور ادهای فهم و شعور دارن با نمک ریختن باعث جذب هرنوع ادم بیمار و درمونده ای به سایت میشه

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا ۴ رو صدا نزدی🤔 میخوای امیر فنی رو هم صدا کن😅

😂۴ رو ندیدم.

باش الان ب امیر فنی هم میگم😬

@امیر_فنی    

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
ديشب سايو جون يه تاپيك زد يه رواني اومد عكس گذاشت هرچي گزارش زديم نه تاپيك تركيد نه عكسا سالي كه من ...

عزیزم مشخص حضور یک نی نی یار اونم تایم طولانی ۱۱ شب تا ۹ صبح کافی نیست حداقل باید تعداد نی نی یار ها بیشتر بشه 

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
باید کاربرایی که میرن توی این تاپیکا لودگی میکنن هم قطع دسترسی بشن.باعث خجالته کسایی که همه جور ادها ...

اخ اخ گفتي اين نمكدوناي سايت كند زدن به همه چي

راضی باش به هرچه اتفاق افتاد : که اگه خوب بود زندگیتو قشنگ کرد و اگر بد بود تورا ساخت😊👍
عزیزم مشخص حضور یک نی نی یار اونم تایم طولانی ۱۱ شب تا ۹ صبح کافی نیست حداقل باید تعداد نی نی یار ها ...

درسته عزيزم

راضی باش به هرچه اتفاق افتاد : که اگه خوب بود زندگیتو قشنگ کرد و اگر بد بود تورا ساخت😊👍
ن رفیق اینکارو فقط بلدن تو تاپیکای بارداری و اینا انجام بدن

ای بابا😧چه وضعیه

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
😂۴ رو ندیدم. باش الان ب امیر فنی هم میگم😬 @امیر_فنی    

خاک بسرم خجالت کشیدم 😖پاشم برم تاپیک همسایه😅

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
باید کاربرایی که میرن توی این تاپیکا لودگی میکنن هم قطع دسترسی بشن.باعث خجالته کسایی که همه جور ادها ...

دقیقا نه تنها همکلامی با این اراذل باید باعث لغو کاربری بشه بلکه بازگو کردن مسائل خصوصی و زناشویی و شوخی های جنسی و حرفهای رکیک داخل تاپیک هم باید باعث لغو و بلاک شدن ای پی بشه

ديشب سايو جون يه تاپيك زد يه رواني اومد عكس گذاشت هرچي گزارش زديم نه تاپيك تركيد نه عكسا سالي كه من ...

چن ماهه ادم خجالت میکشه بگه اینجا عضوه ی جوری انگار دگ اسم این سایت بد در رفته 

یادمه ۹سال پیش خواهرم برای بارداری اینجا سرچ میکرد چ جو جالبی و مفیدی داشت قشنگ کمک کننده بود 

من اونموقع با سایت اشنا شده بودم ولی هیچوقت نمیومدم داخلش همیشه هم تو تصورم اینجا مخصوص ادما و خانومای باکلاس و متشخص بود ک خیلی با اطلاعات هستن 

از وقتی اومدم کلا نظرم عوض شده ولی خب۲۰درصد بچه ها انصافا فهیم و‌با سوادن 

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
آره اون گزینه رو باید بردارن واقعا هرکی دلش میخاد میاد ی گندی میزنه میره ولی کو گوش شنوا بجاش تاپیکا ...

بهشون گفتیم پربازدید رو بردارید گفت بله رسیدگی میشه سایت بروز رسانی شد داغترینها رو هم اضافه کردن  تا این حد به نظر مخاطب احترام میزارن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خاک بسرم خجالت کشیدم 😖پاشم برم تاپیک همسایه😅

😄😄بحث جدیه نخند

چن ماهه ادم خجالت میکشه بگه اینجا عضوه ی جوری انگار دگ اسم این سایت بد در رفته  یادمه ۹سال پیش ...

قبول دارم محیط سایت خیلی وحشتناک شده واقعا تا دوسال قبل هم محیط امن و دوستانه ای داشت

بهشون گفتیم پربازدید رو بردارید گفت بله رسیدگی میشه سایت بروز رسانی شد داغترینها رو هم اضافه کردن &n ...

هه😁😞😓

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706