2733
2734
عنوان

میگن از امروز سختگیری بیشتر شده برا سزارین کی خبر داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1080 بازدید | 116 پست
اصن اونا بدنشون اماده تره ما همه تنبل ورزشی نداشتیم. بداخلاقن.هزار تا بخیه میخوره ادم. سوتی زیاد م ...

خوب ما مگه نمیتونیم ورزش کنیم ؟ کسی جلومونو گرفته ؟

الان خیلی خوب شده بیمارستانا کلی جاها من شنیدم مهربون شدن . لااقل خودم برا خودم دیدم !

چرا هزار تا بخیه ؟🤔 بی حسی میزنن درد نداره اون چندتا بخیه که . برای همه برش پرینه احتیاج نمیشه ! غول نسازید از طبیعی !

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی فکنم بیمارستانا دونه دونه دارن حذف میشن هنوز همه نیستن

دقیقا همینطوره دکتر منم پاسارگاد و یاس سپید میرفت ایندفه بهم گفت دیگه نمیذارن سزارین اختیاری انجام بدیم. منم دکترمو باید عوض کنم البته اگه تا اونموقه همه ی بیمارستانا این کارو الزامی نکرده باشن😑

خوب ما مگه نمیتونیم ورزش کنیم ؟ کسی جلومونو گرفته ؟ الان خیلی خوب شده بیمارستانا کلی جاها من شنیدم ...

از اول باید ورزش میکردم ن الان ک 29سالمه .و تو نه ماهم و هیچ ورزش مخصوصی نکردم

تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد
2731
أخه من خيلي چيزا درباره زايمان طبيعي ايران شنيدم ك برام شده ترس و عذاب

نه عزیزم تحقیق کنید بیمارستانای خوب زیادن الان . خیلی جاها حتی همسرتونم حضور داره و قوت قلب میده بهتون . الان شرایط عوض شده 

از اول باید ورزش میکردم ن الان ک 29سالمه .و تو نه ماهم و هیچ ورزش مخصوصی نکردم

خوب عزیزم کم کاری از خودتون بوده دیگه . منم ورزشکار نبودم ولی تو بارداری از اول حواسم بود نرمش های مخصوص و تکنیک های تنفس رو انجام بدم و از نظر جسمی و روحی اماده کردم خودمو برای طبیعی . خیلی هم عالی بود با بی حسی اپیدورال

دقیقا همینطوره دکتر منم پاسارگاد و یاس سپید میرفت ایندفه بهم گفت دیگه نمیذارن سزارین اختیاری انجام ب ...

اخه دیگه کی شمام ی هفته فرق داری با من کجا برم دنبال دکتر تازه

فقط بلدن استرس وارد کنن

نه عزیزم تحقیق کنید بیمارستانای خوب زیادن الان . خیلی جاها حتی همسرتونم حضور داره و قوت قلب میده بهت ...

ببخشيد عزيزم شما خودتون ني ني داريد ؟؟؟اگه اره ميتوني بگي كجا زايمان كرديد؟

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
خوب عزیزم کم کاری از خودتون بوده دیگه . منم ورزشکار نبودم ولی تو بارداری از اول حواسم بود نرمش های م ...

اخه کم کاری نیس خودم انتخاب کردم سزارین مشکلی هم نبوده.یهو امروز بزنگن قانون نمیذاره.

کف دستم بو نکردم ک نمیذارن.کلا خوشم نمیاداز معاینشو...

ببخشيد عزيزم شما خودتون ني ني داريد ؟؟؟اگه اره ميتوني بگي كجا زايمان كرديد؟

بله عزیزم . من بیمارستان نفت تهران طبیعی با اپیدورال .

تازه برا من هم سزارین هم طبیعی رایگان بود . خودم طبیعی خواستم

اخه کم کاری نیس خودم انتخاب کردم سزارین مشکلی هم نبوده.یهو امروز بزنگن قانون نمیذاره. کف دستم بو نک ...

برا من تو کل بارداری و زایمان دوبار معاینه انجام دادن . انقدر چیز وحشتناکی نیست .

امیدوارم نی نی تون رو به سلامتی بغل بگیرید و هر نوع زایمانی که دارید اسون باشه براتون

کلا اینکه قانون میذارن رو نمیفهمم بزن بزا چیزای دیگه بذارن قانونو این راحترین کاره در مورد زایمان سختگیری کردن !

بله عزیزم . من بیمارستان نفت تهران طبیعی با اپیدورال . تازه برا من هم سزارین هم طبیعی رایگان بود ...

مخصوص شركت نفتي هاس يا همه ميتونن استفاده كنن

من خيلي ناراحنم 😓

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭
برا من تو کل بارداری و زایمان دوبار معاینه انجام دادن . انقدر چیز وحشتناکی نیست . امیدوارم نی نی ...

ممنونم عزیزم به امید خدا

مخصوص شركت نفتي هاس يا همه ميتونن استفاده كنن من خيلي ناراحنم 😓

مخصوص نفتی هاست . اما بازم بپرسید . الان محب کوثر و صارم رو شنیدم که خیلی عالیند برا زایمان .

2706