2733
2734
عنوان

احتمال بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 20 پست

دوستان کجایین بیاین راهنمایی بدین توروخدا؟؟؟؟؟؟؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

س لطفا جواب بدین من موقعی که بایدپریودمیشدم چندروزقبلش یه لک درحدپاک کردن بادستمال متوجه شدم بعدش تا ...

دوستم اگرهم لانه گزینی بوده باشه که همون موقع بی بی جواب نمیده، چند روز صبر کن دوباره چک کن ایشالا باردار باشی

خدایا شکرت       
2731
س لطفا جواب بدین من موقعی که بایدپریودمیشدم چندروزقبلش یه لک درحدپاک کردن بادستمال متوجه شدم بعدش تا ...

اگه خونت کم بوده وزود قطع شده به احتمال خیلی زیادماله لانه گزینیه.حالا بزارچندروزازموعدپریودت بگذره بازتست انجام بده ان شالله که بارداری

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
کسی نیست    

جانم بفرمایید؟