2733
2734
عنوان

استعداد یابی کودک ۳ ساله در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظر خودم بی خوده به بچه زیر ۶ سال این همه هزینه کنی    اونا تو این سن بیشتر به بازی نیاز دارن  انوزشاااا بیشارشون بیخوده   به خصوص زبان

هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
2731

یه کلاس تربیت فرزند میرفتم که استادش توی یه مرکز معروف آزمون استعداد یابی میگرفت. به ما میگفت این جور آزمونها ففط جنبه ی تجاری داره آخه اگه شمای مادر نتونی بگی بچت توی چه زمینه ای استعداد داره، منِ فوقِ فوقِ فوقِ تخصص هم هیچ وقت نمیتونم بگم

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛