2737
2739
عنوان

پیامای من و همسرم همین الان یهویی

| مشاهده متن کامل بحث + 11506 بازدید | 96 پست
یه مقدارشرم و حیا بد نیست...

وا شما حتما جلو شوهرتون با چادر میگردید درسته؟چقدر با حیا افرین❤

شدیدا ب خانمای قررری حسودیم میشه تو این بلبشوی اقتصادی سیاسی هنوز ک هنوزه دغدغشون تزئین بدن مبارک برای همسرجان و ترغیب شوشو جان ب ی رابطه اهورایی پیل افکنه.
روزایی ک نیستی باید رید توش  روزایی هم ک هستی خودت میرینی توش❤

میدونم عزیزم اگه اینو میگفتم کلمو میکندم  حرف زشت ممنوعه

من همان تنهای همیشه هستم   فقط گاهی یکی هست کنارم  دل گرمش بودم  اما خدا ! اوهم  گاه بی گاه میرود و می آید  دلتنگش میشم  زیاد اما چه کنم  .........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم که بیکارم . نمیتوای نیا کسی مجبور نکرده

پون بیکاری باید بیای چتای خصوصیتو بزاری مردم بخونن😐

بعدشم تو تیترت ننوشته بودی من بیکارم هر کی دوس نداره نیاد تو...

به تعداد نیس که به معرفته...یوسف 11 تا برادر داشت...ﺣـُﺴﯿﻦ ﯾـِﻪ عبــــــــــاس 🖤
2731
لطفا عبارت جیگرتو خام خام بخورم و توصیف کن😐😐😐

فکر کنم اشاره داره به اهنگ علیشمس 

جیگرتو خام خام بخورم یا بپزمش اول

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
لطفا عبارت جیگرتو خام خام بخورم و توصیف کن😐😐😐

نمیدونم خواهر منظورش چیه اومد از مسافرت  میگم خودش تاپیک بزنه در این مورد

من همان تنهای همیشه هستم   فقط گاهی یکی هست کنارم  دل گرمش بودم  اما خدا ! اوهم  گاه بی گاه میرود و می آید  دلتنگش میشم  زیاد اما چه کنم  .........
2740

😹چه خوب جواب میده شوهر من در جواب پیامای عاشقونه ام یا میگه آفرین یا میگه باشه😹میخواین اسکرین بزارم فیض ببرید؟

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣

الهی همیشه همینطور مهربون و ور از عشق باشین

برا خوشبختی همه زن و شوهراشون دعا کن گلی

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
2706