2737
2734
عنوان

اقدامیییی ها بدویین یک راه خوب برای باردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 88838 بازدید | 841 پست

سلام 

فرزانه هستم سه ماه اقدام

شوهرم كم تحركي داره يه مقدار 

ويتامين اي و سي و فوليك اسيد حتما شوهراتون بخورن 

گرمي جات هم هردو بخوريد 

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍

سلام خانوما منم ماه قبل گرده نخل نر با عسل و زنجبیل و دانه سیاه خوردم واقدام کردم ،هم خودم خوردم هم شوهرم از روز پاک شدن ی قاشق شب ها،چند روز دیگه موعدم ،ولی حس میکنم باردارم چون اکثر علائمو دارم امروزم به شدت حالت تهوع گرفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم سردی و ترشی اینا زیاد میخورم پس ضرر داره

سلام خوبي 

تو اون يكي تابيك بودي 

من بعد از سه رو تاخير پريود شدم😒ضدحال خوردم

2728

منم 6ماه اقدامم اما نه خیلی جدی اما میخوام حتما این ماه اقدام جدی بکنم فعلا عسل و سیاه دونه ناشتا شروع کردم دکترم بهم لتروزل و گلای وانس و اوا بوست داده ایشالله همه با هم خبرای خوب بدیم

بچه ها من اینو از چندین نفر شنیدم که قرص و واینا استفاده میکردن بعد یکسال وخورده ای بعد قرص نخورده و این معجونو خورده باعث بارداری شده و حتی کسایی هیچ مشکلی نداشتن باردار نمیشدن ولی خوردن اینو و باردار شدن

سلام خانوما منم ماه قبل گرده نخل نر با عسل و زنجبیل و دانه سیاه خوردم واقدام کردم ،هم خودم خوردم هم ...

وااي سلام ان شالله كه باشي 

خب بي بي بزن

سلام خانوما منم ماه قبل گرده نخل نر با عسل و زنجبیل و دانه سیاه خوردم واقدام کردم ،هم خودم خوردم هم ...

انشالله بارداری منتظر خبر خوش هستیم

خدایا هرگز رشته ی امیدم از تو قطع نمیشود
2740
بچه ها من اینو از چندین نفر شنیدم که قرص و واینا استفاده میکردن بعد یکسال وخورده ای بعد قرص نخورده و ...

فقط نگفتی چه مقدار از هر کدوم و کی بخوریم

عزیزم لتروزول بخور به من داده گف تاسه ماه اقدام نگرفت بخور خداکنه این ماه نی نی باشه برات

لتروزول آزاد هم میفروشن؟

یا فقط با تجویز پزشک؟

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
چی بگم عزیزم خواستی با یه کسی که تو زمینه طب سنتی تجربه داره مشورت کن

البته به خاطر سقط نباید تا سه ماه باردار بشم که فرصت خوبی هست برای پایین اومدن غلظت خون