2737
2734
عنوان

عفونت روده نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 10572 بازدید | 20 پست
بله زود میاره پایین

ممنونم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
قطره استامینوفن میخوره نمیاد پایین

پسر منم از بچگی عفونت روده داشته تا الان ک یکسالو نیمه س ایبوپروفن بده و اگه خیلی شدیده شیاف استفاده کن

میشه برای سلامتی خونوادم و عشقمو فرزندم یه صلوات هدیه کنی😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم از بچگی عفونت روده داشته تا الان ک یکسالو نیمه س ایبوپروفن بده و اگه خیلی شدیده شیاف استفاده ...

الان فقط تب داره اسهال نداره😦

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728

[QUOTE=6970147]پسر منم از بچگی عفونت روده داشته تا الان ک یکسالو نیمه س ایبوپروفن بده و اگه خیلی شدیده شیاف استفاده ...[/QUOTE]

سلام ببخشيد پسرتون الان خوب شده ؟من پسرم يازده ماهشه عفونت روده گرفت هفت شب بيمارستان بستري بود با ازمايشات فهميديم گلبولهاي سفيدش پايين بود كه سه بار ديگه عزمايش داديم تا نسبتا نرمال شد و كم خوني هم توي ازمايشش داشت كه دكتر اهنش رو زياد كرد و اكروز فهميدم ازمايش سيستم ايمني (ige(كه فكر ميكنم نوعي حساسيت باشه هم مثبت بود و بالا

دكتر رفتم گفت ما فقط بايد فكر كم خوني و كمبود وزنش باشيم زينك دتد و اهنش رو زياد كرد