2733
2739
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240476 بازدید | 20088 پست
شکم منم اونجوریه رفتم مهمونی بیشتریاغریبه بودن البته کت دامن پوشیده بودم وقتی میخواستیم بیایم گفتن ن ...

من شكمم پيداست اما پهلوهامم بزرگ شده ضرباتشو تو پهلومم حس ميكنم 😍

♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ماماني گل گلي خوبين؟ مرسي سميرا جون از مطالبي كه گذاشتي خيلي كامل و خوب بودن.

بچه ها شكم من خيلي بزرگ شده و زده بيرون. ميرم بيمارستان واسه كلاسام بهم ميگن برا زايمان اومدي   پسر من اين روزا كمتر وول ميخوره اما اگه لگد بزنه خيلي زورش زياده و خيلي دردم مياد. اما عاشق اين روزام و دلم نميخواد زود تموم بشه.

دوستام كه تازه زايمان كردن همش ميگن دلشون براي بارداري تنگ ميشه.

راستي شما عيد جايي نميريد؟ من ميخوام حسابي تو عيد پياده روي كنم تا بتونم طبيعي زايمان كنم ايشالا

2728
من شكمم پيداست اما پهلوهامم بزرگ شده ضرباتشو تو پهلومم حس ميكنم 😍

من که تو ۷ ماه هستم شکمم بزرگ شده دیگه هر کی میبینه میفهمه حتی مانتو جلو باز میپوشم جلوی شکممو شال میزارم میپوشونم باز همه متوجه میشن، نی نی هم به پهلوی راست و‌ هم چپ لگد میزنه حسابی حتی از روی شکمم ضرباتشو کاملا با چشم میبینم ولی دکترم میگه وزن و شکمم طبیعی هستن 

سلام ماماني گل گلي خوبين؟ مرسي سميرا جون از مطالبي كه گذاشتي خيلي كامل و خوب بودن. بچه ها شكم من خي ...

سلام ن بابااکثراتوفروردین زایمانمونه بااین وضع جایی نمیتونیم بریم منم برنامم انشاءالله فقط پیاده روی روزانمه ک راحت زایمان کنم برنامه دیگه ای نداریم حتی برای سیزده بدرم خونواده شوهرم گفتن ک شهردیگه ای نمیریم آخه خواهرشوهرم همدانه گفتن نمیریم توشهرخودمون ی گشتی میزنیم بخاطرمن اونام برنامه ای نذاشتن

2740
سلام ن بابااکثراتوفروردین زایمانمونه بااین وضع جایی نمیتونیم بریم منم برنامم انشاءالله فقط پیاده روی ...

چه فاميل شوهر خوبي . مادر شوهر من كه از الان برنامه مسافرتشو داره ميچينه

سلام ماماني گل گلي خوبين؟ مرسي سميرا جون از مطالبي كه گذاشتي خيلي كامل و خوب بودن. بچه ها شكم من خي ...

سلام عاطييييي جوووون بي معرفت اين روزا خيليييييي كم مياي ها حواسم بهت هست😅

والا من كه اين چند مدت شوهرم نميزاشت برم بيرون خونه نشين بودم ولي عيد ميخوام حسابي تلافي كنم و با خانواده خودم و شوهرم حسابي بگرديم البته تو شهر خودمون 

♥️
من که تو ۷ ماه هستم شکمم بزرگ شده دیگه هر کی میبینه میفهمه حتی مانتو جلو باز میپوشم جلوی شکممو شال م ...

منم شكمم پيداست كاملا ولي پهلو هامم بزرگ شده ولي مثل خيلي از خانم هاي باردار كه اطرافم ميبينم نيستم احساس ميكنم جمع و جور تر از بقيه هستم نسبت به هشت ماه😅

♥️
من که تو ۷ ماه هستم شکمم بزرگ شده دیگه هر کی میبینه میفهمه حتی مانتو جلو باز میپوشم جلوی شکممو شال م ...

من چند روز حركاتش اروم بود اما الان بازم شيطون شده خداروشكر الان يه جور تكون خورد سه متر پريدم تو هوا از ترس😂😂😂

♥️

سمیرا خانم ممنون از مطالبت

مادر شوهرم اینا میگن  عید زایمان نکنی بذارش ما بعد تعطیلات که بیایم پیشت.میگم مگه دست منه.بگم پسر فعلا عجله نکن بمون سر جات تا بقیه وقت کنن بیان😁

سلام خواهش میکنم عزیزم دست اون که وقت گذاشته نوشته درد نکنه دعا کنید زیاد درد نداشته باشم موقع زایمان طبیعی 

2706