2752
2734
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240496 بازدید | 20088 پست

بچها ممنون از همه كسايي كه رو پيامم ريپلاي كردن و جوابمو دادن خداروشكر پسرم بعد از يه هفته شكمش كار كرد و شير خوردنش مثل قبل شد شوهرم ميگه اصلاااااا نبايد بهش دارو بدم حتي داروي گياهي واسه شكمش!!!😬

ولي خب خدارو شكر الان خوبه هميشه چند روز يه بار كار ميكرد شكمش اين سري يه هفته طول كشيد همين كه تصميم گرفتم ببرمش دكتر خودش اوكي شد اخه من فكر ميكردم ريفلاكس داره😁

♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانا  يه سوال نيني هاي شمام ادرارشون كم شده؟ پسر من قبلنا هر موقع پوشكش رو عوض ميكردم ...

عزيزم پسر منم همينطوره خوب دارن بزرگتر ميشن و بدنشون به اب بيشتري نياز داره و اينكه ادرار كردنشون مثل قبل ربع ساعتي يه بار نيست ديرتر ميشه 

♥️
سلام دوستان  خوبین ؟  خیلی وقت بود اصلا نمیتونستم بیام نی نی سایت  خدا رو شکر دو ه ...

سلام خوشگلم چطورييييييي؟؟؟؟😍

يادش بخيررررررر قديمارو من كه ياد گذشته ميوفتم دلم تنگ ميشه پارسال همين روزا بود كه عضو ني ني سايت شدم و دنبال علائم حاملگي ميگشتم اما نا اميد بودم تا ١٥ مرداد كه فهميدم باردارم دلم واسه تك تك اون روزا تنگ شده واسه بارداريم واسه زندگيم كه تازه شروعش كرده بودم با همسرم واسه اينجا واسه نگراني هام واسه لحظه شماري كردن رفتن به سونوگرافي واسه شكم قلمبم واسه تكون خوردناي پسرم و... همه چي ايشالله قسمت بشه دوباره نصيبم بشه اين روزاي سخت اما شيريننننننن ادم تا خودش مادر نشه كلمه مادر رو هيچ وقت نميتونه درك بكنه و قدرشو بدونه♥️

♥️
2731

من پسرم توي طول روز ميخوابه نيم ساعت ميخوابه يه ساعت بيداره توي اون يه ساعت بيداري شير ميخوره و باهاش بازي ميكنم گاهي يه ساعت ميشه دو ساعت و دوست داره بيشتر بازي كنه ولي خوابش نيم ساعته تا شب به همين منوال ميگذره فقط اينكه ظهرا هم خوابش بيشتره سه چهار ساعتي ميخوابه ديگه ساعت ١٠ به بعد كه ميشه خوابش عميق ميشه گاهي ١٠ ميخوابه همسرم كه بياد بيدار ميشه شير ميخوره بازي ميكنه با باباش دوباره ميخوابه گاهي هم ميخوابه تا صبح 

شبا تو بغل خودم ميخوابه زير پتوي خودم خيلييييي كيف ميده لذتتتتتت ميبرم اصلا هم بيدار نميشه تا صبح فقط وقتايي كه گرسنش ميشه تو خواب تكون ميخوره يكم نق ميزنه اروم 

خودم عادتش دادم دو سه ساعتي يه بار تو خواب شير بخوره

به هر چي عادتش بدم همون شكلي ميشه

از لحاظ غذايي هم ديگه همه چيز ميخورم ديگه اذيت نميشه و به شكل نفخ شكم خارجش ميكنه

پسرم جديدا دست و پا ميزنه صداهاي خيلي قشنگ از خودش در مياره ذوق ميكنه عاشقققققققق باباشه بيشتر از من😒

♥️

من دخترم ۲۹روزشه شیرم تا بعدظهر خوب میخوره بدش میزارم دهنش جیغ میکشه نمیخوره بعد شیر خشک میدم اروم میشه یعنی از گشنگیه؟؟؟چکار کنم شیرم زیاد بشه؟؟؟دوسه بار بهش شیر خشک میدم

خدایا مواظب فرزندانم باش پسر و دختر نازم
سلام مامانا  يه سوال نيني هاي شمام ادرارشون كم شده؟ پسر من قبلنا هر موقع پوشكش رو عوض ميكردم ...

عزیزم پسره منم اینطوریه اولا پوشکش پر پر میشد ولی الان مثل قبل نیست

🌺🌼خدایا زندگیم رو به خودت سپردم🌼🌺
من دخترم ۲۹روزشه شیرم تا بعدظهر خوب میخوره بدش میزارم دهنش جیغ میکشه نمیخوره بعد شیر خشک میدم اروم م ...

منم اولا شیرم کمتر بود روزی یه بار یا دو بار شیر خشک میدادم ولی الان خدا رک شکر بهتر شده باید به خودت برسی و ببینی چه غذایی شیرت رو زیاد میکنه مثل ابگوشت .ماکارونی .سویق.

🌺🌼خدایا زندگیم رو به خودت سپردم🌼🌺
بچه ها گردن پسرم سرخ شده لایه هاش یه هفته پودر زدم‌فرقی نکرد چیکار کنم؟ کرم سوختگی پاشو بزنم؟

عزیزم اصلا پود نزن بخصوص به گردن ، پودر حساسیت تنفسی ایجاد می کنه 

همون پماد سوختگی پاش براش عالیه

مامانای گل نینی های شما هم دوس دارن تلووزیون ببینن ؟ دختر من دوس داره ولی من خوندم ک خیلی ضرر داره و ...

منم خوندم تا دوسالگی نباید ببینن ولی دختر من نگا میکنه حتی از دور اینقد هم تماس تصویری باهاش گرفتن همش گوشی مو نگاه میکنه و میخنده

2706