2737
2739
من 6 ماهه باردار هستم امروز یه دفعه ایی درد عجیبی زیر دلم حس کردم الان رفتم بیمارستان ازمایش برام نوشت جوابش این بود گفت باید بستری بشی منم ترسیدم بستری نشدم میشه بگید واقعا چی تو این ازمایش بوده :لینک به ما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
آزمایش خونه یا ادرار..؟؟چیزایی که مشکوکه تو رنج نرمال نیست رو بنویس
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا خودت محافظ نینی تو دلم باش...
ززود بزار
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا خودت محافظ نینی تو دلم باش...
شاید دفع کتون یا پروتئین داری...یا عفونتت زیاده...تا جوابو نزاری نمیشه گفت..ان شاءالله که پیزی نیست برو پیش متخصص خودت
2706